reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Vlaanderen z płatną ofertą DVB-T2

dodano: 2017-11-09 11:23 | aktualizacja: 2017-11-09 14:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: broadbandtvnews

TV Vlaanderen Belgijski operator TV Vlaanderen, spółka zależna M7 Group, uruchomi przed końcem 2017 roku płatną usługę naziemnej telewizji cyfrowej we Flandrii i Brukseli. Antenne TV będzie składać się z około 10 kanałów, w tym od takich nadawców, jak Medialaan (VTM, Q2, Vitaya) i SBS Belgium (4, Vijf and Zes).

TV Vlaanderen


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały publicznego nadawcy VRT (Een, Canvas i Ketnet) są już bezpłatnie dostępne za pośrednictwem DVB-T.
 

- Na rynku istnieje duży popyt na ofertę z tylko najczęściej oglądanymi kanałami telewizyjnymi w konkurencyjnej cenie - powiedział Yannick Altruy, dyrektor zarządzający na Belgię w M7 Group. - Antena TV to idealne uzupełnienie telewizji satelitarnej. Dzięki mniejszej ofercie, cena również będzie niższa niż w aktualnym modelu TV Vlaanderen.

Usługa będzie oferowana za pośrednictwem sieci DVB-T2, należącej i obsługiwanej przez Norkring, w holenderskojęzycznej Belgii i Brukseli.
 

- W dzisiejszych czasach chcemy mieć możliwość oglądania telewizji na żywo wszędzie - powiedział Hans Troelstra, dyrektor generalny M7 Group.

- Aby zagwarantować nasze cyfrowe usługi radiowe i telewizyjne, w ostatnich latach poczyniliśmy znaczne inwestycje w sprzęt i maszty, a także w kapitał ludzki - powiedział Bart Bosmans, dyrektor generalny Norkring Belgium.

TV Vlaanderen rozpocznie sprzedaż modułu CI+ dla Antenne TV ze zintegrowaną kartą kodową za 39 euro. Zestaw obejmujący dekoder DVB-T2 i moduł CI+ będzie kosztować 99 euro. Sprzęt będzie dostępny od połowy grudnia br.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2490 zł Więcej...

Konwerter Unicable Legacy Twin LNB Chess

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

180 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...
reklama