reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanały Eleven Sports w kolejnych kablówkach

dodano: 2017-11-09 16:57
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eleven Sports

Eleven Sports Eleven Sports w ostatnim czasie podpisał umowy, które zapewniają dostęp do wszystkich jego kanałów abonentom osiemnastu lokalnych operatorów telewizji kablowej.

Eleven Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W październiku i na początku listopada trzy kanały Eleven Sports trafiły do ofert sieci: Eltronik „Media” Sp. z o.o. - Sp.k., Inter-Sat, Nowosarzyńska Telewizja Kablowa LokalTel, Stansat, STK TV-SAT Teofilów C, Stowarzyszenie Oławska Telewizja Kablowa, Telewizja Kablowa Prosat z Niska oraz TV-EURO-SAT. Ponadto od grudnia Eleven Sports będzie dostępne w Voice Net S.A.

Wcześniej, w sierpniu i we wrześniu tego roku, do widzów Eleven Sports dołączyli abonenci CITY-SAT Gordzielik, Elwico S.C., Karpackiej Spółdzielnia Mieszkaniowej, Metroport Sp. z o.o., PW Elektronix S.C. w Koronowie, Spółdzielni Mieszkaniowej Słowianin w Świnoujściu, Spółdzielni Mieszkaniowej w Ciechocinku, Spółdzielni ZODIAK w Rzeszowie oraz Tekaso II.
 

- Dążymy do tego, aby zapewnić naszej stacji dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców, dlatego z radością witamy wśród naszych widzów abonentów kolejnych lokalnych operatorów - mówi Krzysztof Świergiel, dyrektor zarządzający Eleven Sports w Polsce. - Wierzymy, że będą zadowoleni z naszej oferty; tym bardziej, że rozgrywki piłkarskie w czołowych ligach europejskich właśnie ‘rozkręciły się’ na dobre, a dla kibiców sportów motorowych mamy finałowe wyścigi sezonu Formuły 1.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...

Obrotnica DiSEqC SG2100

Obrotnica sterowana sygnałem DiSEqC1.2 wprost z tunera cyfrowego tylko przez...

320 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...
reklama