reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Słoweński biznesmen wydłuża licencję na ukraiński Shopping TV

dodano: 2017-11-10 22:34
autor: RO | źródło: mediananny.com

Shopping TV Satelitarny kanał telewizyjny Shopping TV, za którym stoi Sandi Czeszko, najbogatszy słoweński biznesmen i właściciel grupy Studio Moderna, otrzymał licencję Narodowej Rady Ukrainy ds. telewizji i radia na kolejne 10 lat. Obecne pozwolenie na nadawanie kanału na Ukrainie wygasa 28 listopada 2017 roku.

Shopping TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwsze rozpatrzenie wniosku o wydłużenie licencji ukraiński regulator przeprowadził w maju, ale wtedy decyzji nie podjął, ponieważ zwrócił uwagę na niepełny komplet dokumentów w strukturze własnościowej. Zgodnie z ustawą o przejrzystości własności mediów, nadawca miał 10 dni na dostarczenie pełnej dokumentacji.W ostateczności jednak rozpatrzenie wniosku opóźniło się o pięć miesięcy.

Shopping TV nadaje przekaz nieszyfrowany z satelity Astra 4A (4,8°E) na częstotliwości 12,073 GHz, pol. H (SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK). Za uplink stacji odpowiada firma SES Astra Ukraine.

Shopping TV to kanał, który pomaga ukraińskim konsumentom lepiej poruszać się wśród szerokiej gamy towarów i usług dostępnych na rynku. Kanał oferuje różnego rodzaju sprzęt do fitnessu, podpowiada jak zdrowo jeść i pięknie wyglądać, oferuje artykuły przydatne w gospodarstwie domowym i produkty dla hobbystów. Siedziba stacji mieści się w Kijowie.

strona internetowa shopping-tv.ua

Źródło: mediananny.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 65 cm z przyssawką

stalowa antena 65 cm przenośna na przyssawkę.

139 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama