reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

11-12.11 Polsat Sport: Siatkówka, rugby i futbol

dodano: 2017-11-10 19:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 11-12 listopada br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Ekstraliga rugby, Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, Liga Mistrzyń siatkarek, Liga Mistrzów siatkarzy, Polska Liga Koszykówki, Nice 1. Liga, eliminacje do mistrzostw świata piłkarzy, towarzyski mecz piłkarzy, MotoGP, tenis ziemny, „Brać życie - reportaż o Jerzym Górskim”, „Noc wojowników: Droga do Częstochowy” i boks.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat News i Polsat Doku oraz serwisu polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: Ekstraliga rugby (więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Liga Mistrzyń siatkarek (więcej tutaj), Liga Mistrzów siatkarzy (więcej tutaj), Polska Liga Koszykówki (więcej tutaj), Nice 1. Liga (więcej tutaj), eliminacje do mistrzostw świata piłkarzy (więcej tutaj), towarzyski mecz piłkarzy (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), tenis ziemny, „Brać życie - reportaż o Jerzym Górskim” (więcej tutaj), „Noc wojowników: Droga do Częstochowy” (więcej tutaj) i boks (więcej tutaj).

Plan emisji:

11 listopada (sobota)

9:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

9:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

10:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

12:30 Polsat Sport, Polska Liga Koszykówki: Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra
komentują: Adam Romański i Rafał Juć

12:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

13:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

13:55 Polsat Sport News, mecz towarzyski piłkarzy: Rosja - Argentyna
komentują: Piotr Przybysz i Tomasz Łapiński

14:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

14:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: MKS Będzin - BBTS Bielsko-Biała
komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

15:05 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

16:00 Polsat Sport Extra, rugby, Ekstraliga, finał: Master Pharm Budowlani Łódź - Ogniwo Sopot

18:25 Polsat Sport Extra, Liga Mistrzyń siatkarek: Developres SkyRes Rzeszów - Nova KBM Branik Maribor
komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

19:00 Super Polsat, „Brać życie - reportaż o Jerzym Górskim” - reportaż

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie

20:35 Polsat Sport, eliminacje do mistrzostw świata piłkarzy: Dania - Irlandia
komentują: Mateusz Borek i Tomasz Hajto

22:00 Polsat News, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny

23:30 Polsat Sport, eliminacje do mistrzostw świata piłkarzy - skróty
 
W kanałach Polsatu widzowie znajdą doniesienia ze świata sportu. Na zdjęciu Karolina Szostak, prowadząca „Sport” w Polsacie i „Wydarzenia: Sport” w Polsacie News, foto: Cyfrowy Polsat
W kanałach Polsatu widzowie znajdą doniesienia ze świata sportu. Na zdjęciu Karolina Szostak, prowadząca „Sport” w Polsacie i „Wydarzenia: Sport” w Polsacie News, foto: Cyfrowy Polsat


Noc z 11 na 12 listopada (z soboty na niedzielę)

1:05 Polsat Doku, „Czas wojowników” - magazyn

3:00 Polsat Sport, gala boksu zawodowego w Uniondale: Mariusz Wach - Jarrell Miller
komentują: Andrzej Kostyra i Maciej Miszkiń

3:30 Polsat Sport Extra, gala boksu zawodowego we Fresno: Artur Beterbijew -  Enrico Koelling
komentują: Janusz Pindera i Andrzej Gmitruk

12 listopada (niedziela)

8:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

9:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

9:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

10:30 Polsat Sport, „Noc wojowników: Droga do Częstochowy” - reportaż

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

12:20 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

12:30 Polsat Sport, Nice 1. Liga: GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
komentują: Marcin Feddek i Dariusz Fornalak

12:35 Polsat Sport Fight, KSW39

14:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak

14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Łuczniczka Bydgoszcz - Aluron Vitru Warta Zawiercie
komentują: Marek Magiera i Maciej Jarosz

14:45 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej Nitto ATP Finals w Londynie
komentuje: Tomasz Lorek

17:25 Polsat Sport Extra, Liga Mistrzów siatkarzy: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Omonia Nikozja
komentują: Krzysztof Wanio i Ireneusz Mazur

17:50 Polsat Sport, eliminacje do mistrzostw świata piłkarzy: Szwajcaria - Irlandia Północna
komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej Strejlau

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport Extra, Liga Siatkówki Kobiet: Impel Wrocław - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz

20:35 Polsat Sport, eliminacje do mistrzostw świata piłkarzy: Grecja - Chorwacja
komentują: Mateusz Borek i Tomasz Hajto

20:45 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej Nitto ATP Finals w Londynie
komentuje: Dawid Olejniczak

22:00 Polsat News, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny

23:30 Polsat Sport, eliminacje do mistrzostw świata piłkarzy - skróty
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 - S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

850 zł Więcej...

Konwerter Unicable Legacy Single LNB Chess

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

140 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...
reklama