reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Trikolor TV zainwestuje w platformę na Dalekim Wschodzie

dodano: 2017-11-11 09:58
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

rubel W ciągu kilku lat rosyjska platforma satelitarna Trikolor TV zamierza zainwestować ponad 500 mln rubli (ok. 30 mln zł) w rozwój na Dalekim Wschodzie. Środki zostaną przeznaczone na uruchomienie nowej platformy usług cyfrowych i dzierżawę transponderów. Operator wyliczył, że inwestycja zwróci się za 5-7 lat.

Trikolor TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
O realizacji nowej strategii rozwoju i wejściu na Daleki Wschód Trikolor TV oświadczył 31 października. Firma dodała, że otworzy użytkownikom dostęp do całego szeregu różnych usług cyfrowych. Gazeta Kommersant podaje, że w nowej platformie znajdą się serwisy finansowe i ubezpieczeniowe, e-commerce, loterie, zakłady bukmacherskie, gry i serwisy randkowe. Partnerami Trikolor TV w projekcie mają być m.in. dystrybutor loterii państwowych Stoloto, twórca gier i aplikacji i-Free, a także szkoła online języka angielskiego SkyEng i serwis karaoke.ru.

Branżowy portal Tele-Sputnik dowiedział się, że abonenci na Dalekim Wschodzie otrzymają dostęp do 230 kanałów telewizyjnych: 30 z nich będzie transmitowanych przez satelitę, pozostałe – przez Internet.
 

Źródło: telesputnik.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

"SAT Kurier" abonament za 2018 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2018. Pierwsze wydanie na...

55 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

155 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...
reklama