reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zoom TV w otwartym oknie UPC Polska

dodano: 2017-11-13 15:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Zoom TV

Zoom TV Od piątku, 10 listopada br. kanał Zoom TV jest dostępny w otwartym oknie w pakiecie Select UPC Polska, dostawcy usług cyfrowych - telewizji, superszybkiego internetu i telefonii.

ZOOM TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Cieszę się, że Zoom TV jest dostępny w ramach promocyjnego udostępnienia dla abonentów pakietu Select w UPC Polska. To świetna okazja do zapoznania się z interesującą ofertą programową naszego kanału – mówi Ewa Michalska, prezes zarządu spółki Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o., nadawcy Zoom TV.

W III kwartale 2017 roku Zoom TV z wynikiem 0,28 proc. udziału w rynku telewizyjnym (SHR%, All 4+) był liderem multipleksu ósmego (MUX 8).

Zoom TV to nowy ogólnopolski kanał telewizyjny. Jego oferta programowa to filmy, seriale, dokumenty oraz wiadomości z regionów. Kanał jest dostępny na ósmym multipleksie telewizji naziemnej (poz. 39) oraz w ofercie operatorów kablowych (m.in. UPC Polska – 114/156; Vectra – 141/176; Netia – 27; Multimedia Polska – 221, Toya – 10; Inea - 25) i cyfrowych platform satelitarnych (Cyfrowy Polsat – 155; Orange – 36). Większościowym udziałowcem Zoom TV jest Kino Polska TV SA (drugim udziałowcem jest Fundacja PIKSEL).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1189 zł Więcej...

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...
reklama