reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zoom TV w otwartym oknie UPC Polska

dodano: 2017-11-13 15:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Zoom TV

Zoom TV Od piątku, 10 listopada br. kanał Zoom TV jest dostępny w otwartym oknie w pakiecie Select UPC Polska, dostawcy usług cyfrowych - telewizji, superszybkiego internetu i telefonii.

ZOOM TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Cieszę się, że Zoom TV jest dostępny w ramach promocyjnego udostępnienia dla abonentów pakietu Select w UPC Polska. To świetna okazja do zapoznania się z interesującą ofertą programową naszego kanału – mówi Ewa Michalska, prezes zarządu spółki Cable Television Networks & Partners Sp. z o.o., nadawcy Zoom TV.

W III kwartale 2017 roku Zoom TV z wynikiem 0,28 proc. udziału w rynku telewizyjnym (SHR%, All 4+) był liderem multipleksu ósmego (MUX 8).

Zoom TV to nowy ogólnopolski kanał telewizyjny. Jego oferta programowa to filmy, seriale, dokumenty oraz wiadomości z regionów. Kanał jest dostępny na ósmym multipleksie telewizji naziemnej (poz. 39) oraz w ofercie operatorów kablowych (m.in. UPC Polska – 114/156; Vectra – 141/176; Netia – 27; Multimedia Polska – 221, Toya – 10; Inea - 25) i cyfrowych platform satelitarnych (Cyfrowy Polsat – 155; Orange – 36). Większościowym udziałowcem Zoom TV jest Kino Polska TV SA (drugim udziałowcem jest Fundacja PIKSEL).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 65 cm ze statywem

stalowa antena 65 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88 HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, wsparciem PLS...

299 zł Więcej...
reklama