reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dekoder 4K UltraBOX+ z technologią od ADB

dodano: 2017-11-14 11:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ADB/satkurier.pl

ADB Od 7 listopada br. klienci platformy nc+ mogą korzystać z nowego dekodera 4K UltraBOX+, dla którego oprogramowanie stworzyli eksperci z firmy ADB, dostarczającej innowacyjne rozwiązania dla nadawców telewizji cyfrowej. Warto dodać, że dekoder 4K UltraBOX+ został wyróżniony statuetką SAT Kurier Awards 2017.

ADB kanały


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po raz pierwszy abonenci telewizji satelitarnej w Polsce zyskają możliwość oglądania treści w rozdzielczości 4K, zarówno kanałów „na żywo”, jak i filmów z biblioteki VOD oraz serwisów internetowych. Już wkrótce operator planuje pierwsze transmisje z wydarzeń sportowych w ultrawysokiej rozdzielczości, a w przyszłości zapowiada wzbogacenie oferty pakietowej o inne treści 4K.

Oprócz bogatego pakietu standardowych funkcjonalności dekodera, z których znany jest nc+, abonenci zyskają teraz możliwość skorzystania z opcji multirecording, czyli jednoczesnego nagrywania trzech programów jednocześnie i oglądania czwartego „na żywo”. Dodatkową funkcjonalnością, która ucieszy widzów, jest tzw. fast zapping, zapewniający bardzo szybkie przełączanie między kanałami.

Dzięki integracji nowoczesnych technologii od ADB i zastosowaniu cyfrowego konwertera istnieje możliwość wykorzystania pełnej funkcjonalności dekodera przy zastosowaniu tylko jednego kabla antenowego.
 

Dekoder 4K UltraBOX+ to nasz kolejny wspólny sukces, z którego jesteśmy bardzo dumni. Ponad dziesięć lat temu razem z operatorem nc+ wprowadziliśmy na rynek polski standard HDTV i wspólnie uruchomiliśmy pierwszą platformę w technologii HD. Zapoczątkowaliśmy tym samym rewolucję w odbiorze telewizji. Od tej pory nc+ korzysta z pionierskich rozwiązań ADB, takich jak: PVR, VOD, telewizja internetowa, aby tworzyć atrakcyjną i bogatą w innowacyjne funkcjonalności ofertę. Cieszymy się bardzo, że operator ponownie wybrał technologię ADB do stworzenia UltraBOX+ i że wspólnie inicjujemy erę 4K, kolejny raz wyprzedzając trendy. To dowód na to, że jesteśmy liderem we wdrażaniu i integracji nowoczesnych technologii

- powiedział Jacek Galik, wiceprezes ds. sprzedaży w ADB.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...
reklama