reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dekoder 4K UltraBOX+ z technologią od ADB

dodano: 2017-11-14 11:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ADB/satkurier.pl

ADB Od 7 listopada br. klienci platformy nc+ mogą korzystać z nowego dekodera 4K UltraBOX+, dla którego oprogramowanie stworzyli eksperci z firmy ADB, dostarczającej innowacyjne rozwiązania dla nadawców telewizji cyfrowej. Warto dodać, że dekoder 4K UltraBOX+ został wyróżniony statuetką SAT Kurier Awards 2017.

ADB kanały


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po raz pierwszy abonenci telewizji satelitarnej w Polsce zyskają możliwość oglądania treści w rozdzielczości 4K, zarówno kanałów „na żywo”, jak i filmów z biblioteki VOD oraz serwisów internetowych. Już wkrótce operator planuje pierwsze transmisje z wydarzeń sportowych w ultrawysokiej rozdzielczości, a w przyszłości zapowiada wzbogacenie oferty pakietowej o inne treści 4K.

Oprócz bogatego pakietu standardowych funkcjonalności dekodera, z których znany jest nc+, abonenci zyskają teraz możliwość skorzystania z opcji multirecording, czyli jednoczesnego nagrywania trzech programów jednocześnie i oglądania czwartego „na żywo”. Dodatkową funkcjonalnością, która ucieszy widzów, jest tzw. fast zapping, zapewniający bardzo szybkie przełączanie między kanałami.

Dzięki integracji nowoczesnych technologii od ADB i zastosowaniu cyfrowego konwertera istnieje możliwość wykorzystania pełnej funkcjonalności dekodera przy zastosowaniu tylko jednego kabla antenowego.
 

Dekoder 4K UltraBOX+ to nasz kolejny wspólny sukces, z którego jesteśmy bardzo dumni. Ponad dziesięć lat temu razem z operatorem nc+ wprowadziliśmy na rynek polski standard HDTV i wspólnie uruchomiliśmy pierwszą platformę w technologii HD. Zapoczątkowaliśmy tym samym rewolucję w odbiorze telewizji. Od tej pory nc+ korzysta z pionierskich rozwiązań ADB, takich jak: PVR, VOD, telewizja internetowa, aby tworzyć atrakcyjną i bogatą w innowacyjne funkcjonalności ofertę. Cieszymy się bardzo, że operator ponownie wybrał technologię ADB do stworzenia UltraBOX+ i że wspólnie inicjujemy erę 4K, kolejny raz wyprzedzając trendy. To dowód na to, że jesteśmy liderem we wdrażaniu i integracji nowoczesnych technologii

- powiedział Jacek Galik, wiceprezes ds. sprzedaży w ADB.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Inteligentny kabel 1,8m iHDMI

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...
reklama