Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Legia Warszawa – Górnik Zabrze. Transmisja live z zawodów Pucharu Świata w Wiśle w TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
18:00 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Górnik Zabrze
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki CANAL+ Sport
15:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Arka Gdynia
Komentarz: Rafał Skrzyński, Remigiusz Jezierski
18:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: Orlen Wisła Płock – IFK Kristianstad
Komentarz: Piotr Karpiński, Michał Matysik CANAL+ Sport 2
08:30 Golf: PGA European Tour w Dubaju: Finał
Komentarz: Jacek Person
17:00 Piłka nożna: Premier League: Watford FC – West Ham United
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Toronto Raptors – Washington Wizards
Komentarz: Michał Łopaciński, Hubert Radke Eleven
12:30 Piłka nożna: Serie A: FC Crotone – Genoa CFC
komentarz: Piotr Dumanowski, Piotr Czachowski
15:00 Piłka nożna: Serie A: UC Sampdoria – Juventus FC
komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: Werder Brema – Hannover 96
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: Serie A: Inter Mediolan – Atalanta Bergamo
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Dumanowski
Eleven Extra
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: FC Ingolstadt 04 – Fortuna Düsseldorf
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
16:15 Piłka nożna: La Liga: RCD Espanyol – Valencia CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
18:30 Piłka nożna: La Liga: UD Las Palmas – Levante UD
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński Eleven Sports
12:00 Piłka nożna: La Liga: Málaga CF – Deportivo La Coruña
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: FC Schalke 04 – Hamburger SV
Komentarz: Patryk Mirosławski, Filip Kapica
18:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: Orlen Wisła Płock – IFK Kristianstad
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
20:45 Piłka nożna: La Liga: Athletic Club – Villarreal CF
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała Eurosport 1
10:30 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Innsbrucku: Zawody
14:30 Skoki narciarskie: Pucharu Świata, Wisła: Konkurs indywidualny Eurosport 2
09:00 Curling: Mistrzostwa Europy, Sankt Gallen: Szwajcaria – Niemcy
14:30 Łyżwiarstwo figurowe: Trophée Eric Bompard: Pokazy mistrzów nSport+
15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzyń EHF: CSM Bukareszt – Vistal Gdynia
Komentarz: Piotr Bugajny, Iwona Niedźwiedź
17:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: MOL Pick Szeged – FC Barcelona Lassa
Komentarz: Krzysztof Bandych, Grzegorz Tkaczyk Motowizja
20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR, Miami: Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Michał Budziak, Krzysztof Woźniak Polsat Sport
12:30 Koszykówka mężczyzn: Polska Liga Koszykówki: Anwil Włocławek – BM Stal Ostrów Wielkopolski
20:00 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: BKS Profit Credit Bielsko-Biała – ŁKS Commercecon Łódź Polsat Sport Extra
16:30 Tenis: ATP World Tour Finals, Londyn: Finał debla
19:00 Tenis: ATP World Tour Finals, Londyn: Finał singla Polsat Sport News
14:30 Piłka nożna: Eredivisie: PEC Zwolle – PSV Eindhoven
Sportklub
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Yesilgiresun Belediyespor – Gaziantep Basketbol
14:00 Dart: Grand Slam of Darts: Dzień 9
17:30 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Muratbey Usak – Banvit
20:00 Dart: Grand Slam of Darts: Dzień 9 TVP 1
15:00 Skoki narciarskie: Pucharu Świata, Wisła: Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny TVP Sport
06:00 Short track: Puchar Świata, Seul: Zawody
10:30 Pływanie: Puchar Świata, Singapur: Dzień 2
15:00 Skoki narciarskie: Pucharu Świata, Wisła: Konkurs indywidualny
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.