reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC w 6 nowych miastach i 500 Mb/s w 85% sieci

dodano: 2017-11-29 13:20
autor: Janusz Sulisz | źródło: UPC Polska

UPC Polska UPC Polska konsekwentnie inwestuje w rozwój swojej sieci oraz wzbogacanie oferty dla klientów. W ostatnich miesiącach w zasięgu jej usług znalazło się 6 nowych miast: Kołobrzeg, Legnica, Świdnik, Oświęcim, Tarnowskie Góry i Radom. Superszybki, oparty na światłowodzie internet 500 Mb/s, jest teraz dostępny na ponad 85 proc. sieci UPC. 

światłowód


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach kampanii „Radość z każdej chwili”, UPC wprowadziła na rynek nową ofertę pod nazwą „Happy Home” z pakietami szerokiej gamy kanałów telewizyjnych pełnych filmów, seriali i wydarzeń sportowych oraz superszybkim internetem i niezawodnym WiFi dzięki nowoczesnemu modemowi Connect Box, zapewniającemu doświadczenie najlepszej rozrywki na wielu urządzeniach jednocześnie w całym domu. Wybrało go już ponad 300 000 klientów. 

Mamy świetną, konkurencyjną ofertę dla naszych klientów, dlatego nadal będziemy rozbudowywać naszą sieć i zagęszczać ją w miastach, w których już jesteśmy. Z naszych badań wynika, że obecni klienci cenią UPC przede wszystkim za wysoką jakość dostarczanych usług. O niezawodności naszej sieci świadczą również niezależne badania, takie jak ogólnodostępny Speed Test, mierzący prędkość internetu, dostarczanego przez operatorów. UPC zawsze znajduje się w ścisłej czołówce tego rankingu, co udowadnia, że superszybki internet w naszej sieci to nie tylko obietnica, ale fakt - mówi Lucian Mataoanu, Szef Działu Sprzedaży i Rozwoju w UPC Polska.

Poza wprowadzeniem swojej oferty do nowych miejscowości, UPC stale inwestuje w rozwijanie najnowocześniejszych technologii, budując i modernizując sieć światłowodową, aby zapewnić klientom internet o prędkości do 500 Mb/s. W ostatnim czasie dostęp do internetu o prędkości 500 Mb/s uzyskali nowi i dotychczasowi klienci UPC - mieszkańcy Bolesławca, Brzegu Opolskiego, Bytomia, Chorzowa, Gdańska, Gdyni, Jeleniej Góry, Katowic, Tychów, Radomia, Tarnowskich Gór i Warszawy.

Kontynuacja inwestycji w rozbudowę światłowodowej sieci UPC w Polsce przyczynia się do powstawania infrastruktury przyszłości, dzięki której możliwe będzie dostarczenie klientom internetu o prędkościach gigabitowych.

W latach 2013-17 UPC Polska i Liberty Global - realizując inicjatywę GIGAWorld - zainwestowały w Europie 14,5 mld euro, w tym blisko 408 mln euro w Polsce.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K wersja DVB-T2/C

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...
reklama