reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

RTL z serialem w 4K i HDR

dodano: 2017-12-01 11:20
autor: Anita Kaźmierska | źródło: digitalfernsehen

RTL Niemiecki nadawca komercyjny RTL pokaże nowy serial „Sankt Maik” w rozdzielczości 4K i technologii HDR. Wszystkie 10 odcinków tej produkcji będzie można zobaczyć w UHD już wiosną 2018 roku - w kanale UHD1 by HD+ na pozycji orbitalnej 19,2°E oraz online za pośrednictwem usługi TV Now na Androida i Smart TV marek Philips i Sony.

Sankt Maik


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszy odcinek serialu „Sankt Maik” będzie emitowany na antenie UHD1 by HD+ w 4K, a także w głównym kanale RTL w SD i HD. W usłudze TV Now pojawi się po emisji telewizyjnej. Wszystkie kolejne odcinki będą udostępniane na obu platformach po ich premierze w RTL.

Serial „Sankt Maik”, wyprodukowany we współpracy z UFA Fiction, to trzecia emisja w UHD grupy RTL Deutschland. Jesienią 2016 roku RTL Nitro pokazał trzy odcinki swojego programu „Nitro Autoquartett” na UHD1 by HD+, a następnie jesienią 2017 roku w 4K można było obejrzeć pięć odcinków filmu dokumentalnego RTL II „Die Reimanns”.

„Sankt Maik” opowiada o drobnym przestępcy, który podszywa się pod pastora i robi wszystko, aby jego fałszywa tożsamość nie została ujawniona. W roli głównej występuje Daniel Donskoy.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Moduł HD+ z pakietem Eurosport z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

520 zł Więcej...

Antena Funke YagiNX dla MUX 8

Wysokiej jakości telewizyjna antena szerokopasmowa Funke YagiNX. Zaprojektowana w Holandii...

129 zł Więcej...
reklama