reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W Rosji zaprezentowano nowy kanał Super

dodano: 2017-11-30 16:38
autor: RO | źródło: ybw-group.ru

Kanał Super Rosja Rosyjskie firmy Yellow, Black and White i Gazprom Media zaprezentowały partnerom i reklamodawcom nowy, naziemny kanał federalny Super, którego uruchomienie planowane jest na 1 stycznia 2018 roku. Docelowymi odbiorcami będą widzowie w wieku od 14 do 44 lat, ale najważniejszymi – młode rodziny z dziećmi. Subholding utworzony przez Gazprom Media będzie zarządzać kanałem oraz odpowiadać za strategię rozwoju i dystrybucję.

Kanał Super Rosja


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Studio Yellow, Black and White stworzyło wiele ciekawych projektów telewizyjnych dla głównych stacji federalnych Rossija 1, STS, Pierwyj czy NTV. Gazprom Media zawarł długoterminową umowę na pracę w interesach powstającego kolejnego kanału.

Super zaproponuje komedie romantyczne, seriale i rozrywkowe show dla całych rodzin. Podstawą ramówki ma być produkcja własna, tworzona przez zespół twórczy TCT Production. W ciągu dwóch lat kanał wyemituje 20 premier. Wśród nich – nowe seriale komediowe „Fitness”, „IP Pirogowa”, „Psychotyp”, „Twórcy”, „Akademia kulinarna” i show „Smiesznoje wremia”. Ponadto na antenie pojawi się szereg filmów pełnometrażowych i animowanych znanych rosyjskich i zagranicznych producentów.

Gazprom Media jest liderem w segmencie telewizji rozrywkowej z udziałem przekraczającym 20%. Każdy kanał z oferty (TNT, TV3, TNT4, Pjatnica, 2x2, Match TV, NTV) jest dostosowany w zależności od zainteresowań i preferencji widzów. Teraz koncern postawi na młode i nowoczesne rodziny.

W ramach kanału telewizyjnego Super będziemy kontynuować to, co wychodziło nam najlepiej w ciągu ostatnich 10 lat, a mianowicie tworzenie rozrywkowych show, serialowych i filmowych hitów. (...). Jesteśmy podekscytowani nowym wyzwaniem i zapewniamy, że poradzimy sobie z tym ambitnym zadaniem – wprowadzeniem na rynek nowego kanału Super

- skomentował producent TCT Production, Witalij Szlappo.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak alu balkonowy AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak balkonowy 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

Konwerter Quatro Televes

Jeden z najpewniejszych i sprawdzonych konwerterów Quatro firmowany przez hiszpańską...

80 zł Więcej...
reklama