reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Inea: 6 nowych kanałów i otwarte okno

dodano: 2017-12-06 14:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Inea

Inea otwarte okno „Dajemy wycisk Twojej telewizji” - pod takim hasłem klienci INEA mogą w dniach od 6 grudnia br. do 14 stycznia 2018 r. oglądać kanały telewizyjne w specjalnie przygotowanym oknie otwartym. Sześć z nich - SportKlub, FightKlub, Ginx eSports TV, Gametoon, Nautical Channel i Motowizja - to nowości w ofercie programowej, które nigdy wcześniej nie były dostępne w INEA.

Inea otwarte okno


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do puli udostępnionych bez opłat przez INEA kanałów dołączyły: Eurosport 1, Eurosport 2, DTX, Discovery Channel, Discovery Science. Dodatkowo też, nadal dostępne są trzy kanały - History, H2 i Lifetime, które w ramach promocji 5. sezonu serialu „Wikingowie” można oglądać w otwartym oknie INEA od 20 listopada. Wszystkie te kanały będą udostępnione do 14 stycznia 2018 r.

Mikołajkowe okno otwarte INEA to także mnóstwo sportowych emocji. Od oferty Eurosport 1 i Eurosport 2, przez dedykowany sportom drużynowym kanał SportKlub, skupiający się na sportach walki FightKlub oraz znany klientom INEA Extreme Sports Channel, aż po kanał motoryzacyjny Motowizja, czy ekskluzywny żeglarski Nautical Channel. Co ciekawe w puli kanałów znalazł się też program dedykowany kategorii e-sport, który można śledzić na kanale Gametoon z udziałem światowej czołówki youtuberów i streamerów z relacjami najpopularniejszych turniejów e-sportowych znanych na całym świecie oraz anglojęzyczny Ginx eSports TV z rozgrywkami największych potentatów e-sportu. Wszystkie powyższe kanały nadawane są w jakości HD.
 

Mikołajkowe okno otwarte to kolejna akcja operatora przygotowana z myślą o stałych klientach. Poprzednie tego typu działanie trwało od 20 września do 30 października br. i obejmowało 14 programów. Dzięki tym działaniom klienci INEA mają możliwość zapoznania się z ofertą programową kanałów, które standardowo nie znajdują się w wybranych przez nich pakietach telewizyjnych. Co ważne wszystkie kanały udostępniane są bez żadnych dodatkowych opłat.

Twarzą najnowszej akcji jest pracownik INEA, Arkadiusz Cisek - Product Manager, odpowiedzialny między innymi za ofertę INEA oraz jej portfolio produktowe.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1590 zł Więcej...
reklama