reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja wPolsce.pl z satelity. Od kiedy?

dodano: 2017-12-08 16:43 | aktualizacja: 2017-12-08 17:08
autor: Janusz Sulisz | źródło: press.pl

wPolsce.pl Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała na swoim ostatnim posiedzeniu o rozszerzeniu koncesji dla spółki Fratria na kanał wPolsce.pl o rozpowszechnianie satelitarne. Do tej pory nadawca posiadał koncesję jedynie na emisję w sieciach kablowych i IPTV.

wPolsce.pl wPolscePL


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Nasz zasięg do końca roku znacząco się powiększy - zapowiada Piotr Barełkowski, odpowiedzialny za dystrybucję Telewizji wPolsce.pl. - Obecnie jesteśmy w dwudziestu kilku sieciach kablowych, co przekłada się na 350-400 tys. gniazdek - dodaje Barełkowski (za press.pl).

Piotr Barełkowski zaznacza, że trwają zaawansowane rozmowy z największymi sieciami kablowymi oraz platformami satelitarnymi, ale szczegółów nie podaje.

Telewizja wPolsce.pl ma charakter wyspecjalizowany informacyjno-publicystyczny, którego ofertę stanowią aktualne komentarze i programy publicystyczne oraz felietony filmowe. Program bazuje na audycjach typu rozmowy, wywiady, dyskusje, ilustrowane ujęciami wykonanymi przez ekipy reporterskie. Kanał wPolsce.pl rozpoczął internetowe nadawanie w czerwcu br., a w październiku pojawił się w pierwszych sieciach kablowych.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1189 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

950 zł Więcej...
reklama