reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja wPolsce.pl z satelity. Od kiedy?

dodano: 2017-12-08 16:43 | aktualizacja: 2017-12-08 17:08
autor: Janusz Sulisz | źródło: press.pl

wPolsce.pl Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała na swoim ostatnim posiedzeniu o rozszerzeniu koncesji dla spółki Fratria na kanał wPolsce.pl o rozpowszechnianie satelitarne. Do tej pory nadawca posiadał koncesję jedynie na emisję w sieciach kablowych i IPTV.

wPolsce.pl wPolscePL


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Nasz zasięg do końca roku znacząco się powiększy - zapowiada Piotr Barełkowski, odpowiedzialny za dystrybucję Telewizji wPolsce.pl. - Obecnie jesteśmy w dwudziestu kilku sieciach kablowych, co przekłada się na 350-400 tys. gniazdek - dodaje Barełkowski (za press.pl).

Piotr Barełkowski zaznacza, że trwają zaawansowane rozmowy z największymi sieciami kablowymi oraz platformami satelitarnymi, ale szczegółów nie podaje.

Telewizja wPolsce.pl ma charakter wyspecjalizowany informacyjno-publicystyczny, którego ofertę stanowią aktualne komentarze i programy publicystyczne oraz felietony filmowe. Program bazuje na audycjach typu rozmowy, wywiady, dyskusje, ilustrowane ujęciami wykonanymi przez ekipy reporterskie. Kanał wPolsce.pl rozpoczął internetowe nadawanie w czerwcu br., a w październiku pojawił się w pierwszych sieciach kablowych.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

110 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna podwójna E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

110 zł Więcej...
reklama