reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP HD z przedłużoną koncesją

dodano: 2017-12-15 08:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji/satkurier.pl

TVP HD Na posiedzeniu w dniu 14 grudnia br. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) pozytywnie rozstrzygnęła wniosek o przedłużenie koncesji spółce Telewizja Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, na program telewizyjny pod nazwą TVP HD.

TVP HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVP HD to kanał o profilu ogólnym. W ofercie stacji widzowie znajdą filmy, seriale, programy dokumentalne i rozrywkowe. Kanał zadebiutował na rynku w 2008 roku (więcej tutaj). Dostęp do niego mają obecnie abonenci platform Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV.

W 2014 roku pojawiły się plany przekształcenia TVP HD w kanał pod nazwą TVP Premium, ze specjalne wyselekcjonowanymi treściami (więcej tutaj). Do tej zmiany ostatecznie nie doszło i na razie nie wiadomo, czy w ogóle dojdzie.
 
Agnieszka Pawełkiewicz, Ilona Ostrowska, Emilia Komarnicka i Paweł Królikowski w serialu „Ranczo”, emitowanym w TVP HD, foto: Krzysztof Wellman/ATM Grupa
Agnieszka Pawełkiewicz, Ilona Ostrowska, Emilia Komarnicka i Paweł Królikowski w serialu „Ranczo”, emitowanym w TVP HD, foto: Krzysztof Wellman/ATM Grupa

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1490 zł Więcej...

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Odbiornik VU+ Ultimo 4K

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2590 zł Więcej...
reklama