reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały w ofercie Polsat Media

dodano: 2017-12-18 19:45
autor: SatExpert | źródło: Polsat Media

Polsat Media Od 1 stycznia 2018 roku do portfolio tematycznego Polsat Media dołączy 8 kanałów: 7 należących dotychczas do Grupy ZPR Media (Eska TV, Eska TV Extra, Eska Rock, Polo TV, Vox Music TV, Fokus TV, Nowa TV) oraz 1 należący do Viasat Group (Epic Drama).

Grupa ZPR Media Viasat World


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eska TV to kanał muzyczno-rozrywkowy, lider na rynku telewizyjnych kanałów tematycznych dedykowanych widzom w wieku 15-34 lat. W Eska TV można zobaczyć najnowsze klipy artystów znanych z anteny Radia Eska, a także ekskluzywne wywiady, plotki o gwiazdach show-biznesu oraz informacje o muzycznych wydarzeniach w kraju i na świecie.

Eska TV Extra to kanał nadający hity na czasie oraz największe przeboje muzyki pop z ostatnich 20 lat. Adresowany jest do osób w wieku od 15 do 49 lat.

Eska Rock TV oferuje muzykę określaną jako mainstreamowy pop rock, classic rock i alternatywa, adresowany jest do osób w wieku od 20 roku życia.

Polo TV to najpopularniejsza muzyczna telewizja w Polsce. Nadaje 24 godziny na dobę największe hity disco polo i dance oraz najnowsze produkcje muzyczne kultowych polskich gwiazd. Dodatkowo na antenie ukazują się relacje z najsłynniejszych festiwali disco dance oraz największych koncertów. Muzyczną ofertę uzupełniają hity euro disco, italo disco oraz muzyki dance z lat 80. i 90.

Vox Music TV to kanał muzyczno-rozrywkowy, nadający największe hity disco lat 80. i 90., a także italo disco, euro dance oraz disco polo. W ramówce stacji znajdują się programy poświęcone gwiazdom muzyki, listy przebojów, bloki tematyczne, a także informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej. Stacja adresowana jest do osób w wieku 25-45 lat.

Fokus TV to kanał o profilu edukacyjno-poznawczym. Program stacji skierowany jest do całej rodziny, a główne sekcje tematyczne to: wiedza, dokument i rozrywka. Oferta stacji składa się z programów o charakterze edukacyjnym, poradnikowym oraz filmów dokumentalnych o różnorodnej tematyce (historycznej, przyrodniczej, społecznej.

Nowa TV to ogólnodostępna telewizja dla całej rodziny. W swojej ofercie posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci.

Epic Drama to nowy kanał, w którym najważniejsza jest opowieść. Pasja, zdrada, miłość, śmierć, intrygi i dramatyczne zwroty akcji – poruszające historie z minionych czasów. Wielkie opowieści, wielkie dramaty, wielkie postacie. Najlepsze światowe seriale kostiumowe w jednym miejscu, wszystkie dostępne w jakości HD i na żądanie.

Od stycznia 2018 roku portfolio Polsat Media będzie liczyło 70 kanałów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Gniazdo końcowe Signal RTV-SAT

Gniazdo końcowe Signal RTV-SAT

25 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...
reklama