reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dorama i RTVD dostają licencje na Ukrainie [wideo]

dodano: 2017-12-23 16:36
autor: RO | źródło: telekritika.ua

Dorama Ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia wydała zezwolenia na nadawanie na Ukrainie dwóch zagranicznych kanałów. Jednym z nich jest nadający w języku rosyjskim i angielskim kanał Dorama. Drugim jest niemiecko-rosyjski RTVD. Są to kanały, które nie emitują zabronionych przez Ukrainę niektórych programów i filmów z Rosji.

RTVD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ofercie Dorama można znaleźć seriale telewizyjne z Korei Południowej, Turcji, Chin, Tajwanu i Japonii. Stacja nadaje od 1 października 2017 roku w wybranych sieciach operatorów kablowych i platform satelitarnych w Rosji, a także u niektórych operatorów kablowych i IPTV w krajach bałtyckich i WNP.

W ramach promocji stację telewizyjną Dorama można odbierać FTA do 9 stycznia 2018 roku z satelitów Eutelsat 36C (36°E), Express-AT1 (56°E) i Express-AT2 (140°E).

RTVD to informacyjno-rozrywkowy kanał telewizyjny, szeroko dystrybuowany w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Są to głównie sieci kablowe i IPTV. Ofertę kanału, prócz informacji i programów talk-show, uzupełniają rosyjskie filmy, seriale i bajki.

Prezentacja kanału Dorama:


Prezentacja kanału RTVD:

Źródło: telekritika.ua
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

730 zł Więcej...

Obrotnica DiSEqC SG2100

Obrotnica sterowana sygnałem DiSEqC1.2 wprost z tunera cyfrowego tylko przez...

320 zł Więcej...

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

99 zł Więcej...
reklama