reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Śliżewski dyrektorem w Grupie Radiowej Agory

dodano: 2017-12-29 18:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Grupa Radiowa Agora 1 stycznia 2018 roku Jarosław Śliżewski obejmie nowe stanowisko dyrektora obszarów cyfrowych Grupy Radiowej Agory (GRA). Od kilku miesięcy, w ramach pracy w gazeta.pl (Agora), Jarosław Śliżewski pełnił rolę szefa projektu tokfm.pl, pomagał też w przygotowaniu projektu „Search the Radio” Radia Tok FM, który wygrał dofinansowanie z programu DNI firmy Google.

Grupa Radiowa Agora


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Nowe wyzwania wymagają nowych ludzi - uznaliśmy, że potrzebujemy poszerzyć zespół o niekwestionowanego eksperta w zakresie cyfryzacji, aby rozpocząć odważniejsze działania w świecie nowych technologii. Jarosław Śliżewski zajmie się kolejnym etapem cyfryzacji marek radiowych Agory, będzie też nadzorował pracę nowego centrum projektowo-technicznego powołanego dla naszych stacji

- mówi Adam Fijałkowski, wiceprezes Grupy Radiowej Agory.


Od kilku miesięcy, w ramach pracy w gazeta.pl, Jarosław Śliżewski pełnił rolę szefa projektu tokfm.pl, pomagał też w przygotowaniu projektu „Search the Radio” Radia Tok FM, który wygrał dofinansowanie z programu DNI firmy Google (więcej tutaj).

Jarosław Śliżewski od wielu lat związany jest z Agorą. Początkowo był reporterem i redaktorem „Gazety Wyborczej”, później menedżerem w różnych przedsięwzięciach Agory. Zasiadał w zarządach telewizji Metro (więcej tutaj) i sieci reklamowej BAN. W ostatnim czasie odpowiadał za rozwój serwisów People oraz za produkty mobilne i wideo w grupie Gazeta.pl, a od połowy 2017 roku jest też pełnomocnikiem Grupy Radiowej Agory do spraw cyfryzacji. Jarosław Śliżewski studiował politologię i psychologię na Uniwersytecie Śląskim i Uniwersytecie Warszawskim, uczył się także na Uniwersytecie Karola w Pradze.
 
Jarosław Śliżewski dyrektorem obszarów cyfrowych Grupy Radiowej Agory, foto: Agora
Jarosław Śliżewski dyrektorem obszarów cyfrowych Grupy Radiowej Agory, foto: Agora

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna podwójna E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin dwuczęściowa do masztów...

110 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Bezprzewodowy przedłużacz pilota Lenkeng LKV388IR

Bezprzewodowy przedłużacz zdalnego sterowania pilotów. Umożliwia obsługę wielu urządzeń w...

190 zł Więcej...
reklama