reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Śliżewski dyrektorem w Grupie Radiowej Agory

dodano: 2017-12-29 18:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Grupa Radiowa Agora 1 stycznia 2018 roku Jarosław Śliżewski obejmie nowe stanowisko dyrektora obszarów cyfrowych Grupy Radiowej Agory (GRA). Od kilku miesięcy, w ramach pracy w gazeta.pl (Agora), Jarosław Śliżewski pełnił rolę szefa projektu tokfm.pl, pomagał też w przygotowaniu projektu „Search the Radio” Radia Tok FM, który wygrał dofinansowanie z programu DNI firmy Google.

Grupa Radiowa Agora


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Nowe wyzwania wymagają nowych ludzi - uznaliśmy, że potrzebujemy poszerzyć zespół o niekwestionowanego eksperta w zakresie cyfryzacji, aby rozpocząć odważniejsze działania w świecie nowych technologii. Jarosław Śliżewski zajmie się kolejnym etapem cyfryzacji marek radiowych Agory, będzie też nadzorował pracę nowego centrum projektowo-technicznego powołanego dla naszych stacji

- mówi Adam Fijałkowski, wiceprezes Grupy Radiowej Agory.


Od kilku miesięcy, w ramach pracy w gazeta.pl, Jarosław Śliżewski pełnił rolę szefa projektu tokfm.pl, pomagał też w przygotowaniu projektu „Search the Radio” Radia Tok FM, który wygrał dofinansowanie z programu DNI firmy Google (więcej tutaj).

Jarosław Śliżewski od wielu lat związany jest z Agorą. Początkowo był reporterem i redaktorem „Gazety Wyborczej”, później menedżerem w różnych przedsięwzięciach Agory. Zasiadał w zarządach telewizji Metro (więcej tutaj) i sieci reklamowej BAN. W ostatnim czasie odpowiadał za rozwój serwisów People oraz za produkty mobilne i wideo w grupie Gazeta.pl, a od połowy 2017 roku jest też pełnomocnikiem Grupy Radiowej Agory do spraw cyfryzacji. Jarosław Śliżewski studiował politologię i psychologię na Uniwersytecie Śląskim i Uniwersytecie Warszawskim, uczył się także na Uniwersytecie Karola w Pradze.
 
Jarosław Śliżewski dyrektorem obszarów cyfrowych Grupy Radiowej Agory, foto: Agora
Jarosław Śliżewski dyrektorem obszarów cyfrowych Grupy Radiowej Agory, foto: Agora

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1189 zł Więcej...

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...
reklama