reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bez zwolnień dyrektorów anten TVP

dodano: 2018-01-05 11:43
autor: JK | źródło: TVP

TVP siedziba Telewizja Polska Telewizja Polska wydała oświadczenie dotyczące reformy strukturalnej spółki „w związku z licznymi nieprawdziwymi informacjami pojawiającymi się w mediach”. Nadawca zaprzecza, jakoby planowane były zwolnienia dyrektorów anten.

Telewizja Polska TVP siedziba


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oświadczenie TVP z 5 stycznia 2018 roku:

W związku z licznymi nieprawdziwymi informacjami pojawiającymi się w mediach odnośnie reformy strukturalnej w TVP, Spółka informuje że:
• W związku z wdrażaną reformą strukturalną nie są planowane zwolnienia dyrektorów anten, co sugerowane jest w publikowanych tekstach.
• Reforma jest sukcesywnie wdrażana od połowy 2017 roku, a zakończenie tego procesu jest zaplanowane na pierwszy kwartał 2018 roku (1 stycznia nie weszły w życie żadne zmiany co sugerują niektóre z publikowanych tekstów).
• Nie jest również planowane powołanie wewnątrz TVP „rady programowej”, to informacja całkowicie nieprawdziwa. Rada Programowa TVP powoływana jest uchwałą Rady Mediów Narodowych.
• Nieprawdą jest również, że Radą Programową będzie kierował Stanisław Bortkiewicz, który pozostaje na stanowisku Dyrektora Biura Spraw Korporacyjnych, poza obszarem programowym TVP.
• Marcin Wolski pozostaje na stanowisku dyrektora TVP2 oraz jest pełnomocnikiem zarządu ds. powołania Agencji Kreacji Rozrywki.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1189 zł Więcej...

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...
reklama