reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa telewizja w Czechach: Seznam.cz TV

dodano: 2018-01-05 11:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: rozhlas.cz

Seznam.cz TV Nowy czeski kanał Seznam.cz TV wystartuje podczas zbliżających się wyborów prezydenckich. Seznam zwołał na 10 stycznia konferencję prasową. Od tego dnia dla wybranych operatorów dostępna będzie emisja testowa, a dwa dni później nadawca ruszy z regularną emisją.

Czechy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Seznam.cz TV wystartuje 12 stycznia 2018 roku. Stacja będzie dostępna dla operatorów zarówno w SD jak i HD. W ramach naziemnej telewizji cyfrowej przewidziano emisję w SD, podczas gdy operatorzy pay-tv będą mogli zaoferować stację w HD. Nowy kanał będzie miał charakter informacyjno-rozrywkowy.

Początkowo Seznam.cz TV będzie dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej (Regionální síť 8, Přechodová síť 12), sieci kablowej UPC i na platformie satelitarnej Skylink. Przewiduje się również włączenie do oferty O2TV.

Jednym z najbardziej oczekiwanych na czeskim rynku projektów medialnych w ubiegłym roku był kanał informacyjny z24 przygotowany przez S&P Broadcasting. Transmisja miała się rozpocząć latem 2017 roku, ale nie ruszyła do tej pory.

Seznam.cz to czeski portal internetowy.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1189 zł Więcej...

Odbiornik VU+ Ultimo 4K + dysk 3TB

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2990 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...
reklama