reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sport w polskiej TV 12.01.2018

dodano: 2018-01-11 16:11 | aktualizacja: 2018-01-12 16:23
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: Bayer 04 Leverkusen – Bayern Monachium. Transmisje live z WTA World Tour, Sydney tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

13:00 Golf: PGA European Tour, Ekurhuleni:
2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
CANAL+ Sport 2

09:00 Golf: PGA European Tour, Ekurhuleni:
2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Eleven Sports 1

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – Bayern Monachium
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

01:00 (pt/so) Piłka nożna: Florida Cup: 
PSV Eindhoven – Fluminense FC
Komentarz: Michał Mitrut
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Getafe CF – Málaga CF
komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 3

20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Sheffield United – Sheffield Wednesday
komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Getafe CF – Málaga CF
komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała
 
Eurosport 1

06:00 Tenis: ATP World Tour, Sydney:
Dzień 6

10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
Zjazd do kombinacji mężczyzn

12:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Tauplitz/Bad Mitterndorf:
Kwalifikacje

13:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Bieg na 10 km

14:00 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Sztafeta mężczyzn
 
Eurosport 2

09:15 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Konkurs skoków

11:00 Tenis: ATP World Tour, Sydney:
Dzień 6

13:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
Slalom do kombinacji mężczyzn

17:30 Snowboard: Puchar Świata, Snowmass:
Zawody

21:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, USA:
Zawody
 
Fightklub

04:00 (pt/so) Boks: Gala w Veronie:
Claressa Shields – Tori Nelson
 
Polsat Sport

14:20 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Sztafeta mężczyzn

18:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin – Espadon Szczecin
 
Polsat Sport Extra

18:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
BK Chimki – Real Madryt

20:45 Rugby: European Champions Cup: 
Bath Rugby – Scarlets
 
Sportklub

20:00 Futsal: Futsal Ekstraklasa: 
Gatta Active Zduńska Wola – FC Toruń
 
TVP Sport

09:00 Tenis: WTA World Tour, Sydney:
1/2 finału

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Polska – Kosowo

20:10 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Portugalia – Cypr

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Columbus Blue Jackets – Vancouver Canucks
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1189 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

950 zł Więcej...
reklama