reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2018-06-19 - 2018-06-20 - 2018-06-21

Sport w polskiej TV 13.01.2018

dodano: 2018-01-12 15:39 | aktualizacja: 2018-01-12 16:23
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Florida Cup: Barcelona SC – Legia Warszawa. Transmisja live z WTA World Tour Sydney tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Leicester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski 

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Everton FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

01:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Lia NBA:
Washington Wizards – Brooklyn Nets
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke
 
CANAL+ Sport 2

11:00 Golf: PGA European Tour, Ekurhuleni:
3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart – Hertha BSC
Komentarz: Leszek Orłowski, Filip Surma
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: La Liga:
Girona FC – UD Las Palmas
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

16:15 Piłka nożna: La Liga:
Real Madryt – Villarreal CF
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk - FC Schalke 04
Komentarz: Patryk Mirosławski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: La Liga:
Deportivo La Coruña – Valencia CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Championship:
Cardiff City – Sunderland AFC 
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: La Liga:
SD Eibar – Atlético Madryt
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Florida Cup:
Barcelona SC – Legia Warszawa
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 3

16:00 Piłka nożna: Championship:
Middlesbrough FC – Fulham FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

19:00 Piłka nożna: Florida Cup:
Rangers FC – SC Corinthians
Komentarz: Michał Mitrut 

22:40 Futbol amerykański: Liga NFL: 
Philadelphia Eagles – Atlanta Falcons
 
Eleven Sports 4

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt - SC Freiburg
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:00 Piłka nożna: Ligue 1:
Montpellier HSC – AS Monaco 
Komentarz: Julian Kowalski, Stefan Białas
 
Eurosport 1

09:00 Tenis: ATP World Tour, Sydney:
Finał

11:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Bad Kleinkirchheim:
Zjazd kobiet

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
Zjazd mężczyzn

14:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Tauplitz/Bad Mitterndorfie:
Konkurs indywidualny

17:00 Wyścigi samochodowe: FIA Formula E Championship, Marrakesz:
Wyścig
 
Eurosport 2

09:45 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Konkurs skoków

11:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Idre:
Zawody

12:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Drezno:
Sprint stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

14:15 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Sztafeta kobiet

16:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Sprint drużynowy

17:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Snowmass:
Zawody

21:00 Snowboard: Puchar Świata, Snowmass:
Zawody
 
nSport+

20:30 Siatkówka kobiet: Serie A1:
Unet E-Work Busto Arsizio – Liu Jo Nordmeccanica Modena
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka mężczyzn: National Super 8s: 
IBB Polonia Londyn – Wessex Volleyball Club

20:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: 
ONICO Warszawa – Trefl Gdańsk
 
Polsat Sport Extra

14:20 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Sztafeta kobiet

20:45 Rugby: European Champions Cup: 
Ospreys – Saracens
 
Polsat Sport News

14:00 Rugby: European Champions Cup: 
Ulster Rugby – La Rochelle
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Banvit Basketbol – Pinar Karsiyaka

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Tofas – Yesilgiresun Belediyespor

18:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Istanbul BBSK – Fenerbahce Dogus
 
TVP 1

14:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Tauplitz/Bad Mitterndorfie:
Konkurs indywidualny

 
TVP Sport

07:00 Tenis: WTA World Tour, Sydney:
Finał

09:45 Biegi narciarskie: Ski Classics - Keiser Maximillian Lauf, Seefeld:
Zawody

17:05 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Niemcy – Czarnogóra

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Portugalia – Kosowo

21:30 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Polska – Cypr

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Montreal Canadiens – Boston Bruins
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 65 cm ze statywem

stalowa antena 65 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

Kabel Corab RG6 FullCu 1m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Corab RG6...

4 zł Więcej...

Antena siatkowa TURBO 35dB

Siatkowa szerokopasmowa, antena telewizyjna pracująca w paśmie 174-862MHz (6-69k) ze...

35 zł Więcej...
reklama