reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

18-21.01 MŚ w lotach w TVP Sport i TVP1

dodano: 2018-01-15 18:14
autor: Janusz Sulisz | źródło: sport.tvp.pl

Kamil Stoch Przegląd Sportowy Już w czwartek 18 stycznia, na skoczni im. Heiniego Klopfera w Oberstdorfie, początek zmagań w mistrzostwach świata w lotach narciarskich. Transmisje w TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej.

TVp Sport skoki narciarskie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W TVP obejrzeć będzie można nie tylko konkursy indywidualny i drużynowy, ale również czwartkowe kwalifikacje do tego pierwszego. Wszystkie zawody skomentują Włodzimierz Szaranowicz i Przemysław Babiarz, a studio prowadzić będzie Maciej Kurzajewski.

Dwa lata temu MŚ w lotach wygrał Peter Prevc. Polakom te zawody nigdy nie leżały – medalu nie udało się w nich zdobyć ani Adamowi Małyszowi, ani Kamilowi Stochowi. Jedyny krążek dla biało-czerwonych wywalczył Piotr Fijas, który w 1979 roku był trzeci w Planicy.

Tę już niemal czterdziestoletnią złą przerwę spróbują przerwać Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula i Maciej Kot. A dokładnie czterech z nich, bo po czwartkowych treningach Stefan Horngacher będzie musiał z jednego zrezygnować.

Również w czwartek odbędą się kwalifikacje do konkursu indywidualnego, których transmisję zaczniemy w TVP Sport, sport.tvp.pl i aplikacja mobilnej od godz. 15:05. Od godz. 15:50 rywalizacja transmitowana będzie także w TVP1.
 

Konkurs indywidualny składał się będzie tradycyjnie z czterech serii. Dwie odbędą się w piątek (transmisja od godz. 14:45 TVP Sport, sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej, a od godz. 15:45 w TVP1), a dwie w sobotę (transmisja od godz. 15:10 w TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej). W niedzielę odbędą się zawody drużynowe (transmisja od godz. 15:30 w TVP1, TVP Sport, sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty zimowe


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zabezpieczenie przepięciowe Axing

Proste i skuteczne zabezpieczenie sprzętu TV/SAT przed piorunami i zewnętrznymi...

30 zł Więcej...

Karta USB WiFi Vu+ 300Mbps

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

89 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

40 zł Więcej...
reklama