reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sport w polskiej TV 18.01.2018

dodano: 2018-01-17 16:42
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Copa del Rey: CD Leganés – Real Madryt. Transmisje live z Australian Open w Eurosporcie 1 i 2 oraz Tenis Premium 1 i 2



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

12:00 Golf: PGA European Tour, Abu Dhabi:
1. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:30 Piłka nożna: Copa del Rey:
CD Leganés – Real Madryt
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski
 
Eurosport 1

05:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

07:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

09:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

11:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselvie:
Sprint kobiet

15:45 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata, Oberstdorf:
Kwalifikacje

17:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Zawody

20:00 Snooker: Masters, Londyn:
Dzień 5

01:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
3. rundy

03:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
3. rundy
 
Eurosport 2

05:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

07:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

09:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

11:00 Tenis: Australian Open:
2. runda

14:00 Snooker: Masters, Londyn:
Dzień 5

01:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
3. rundy

03:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
3. runda
 
Golf Channel Polska

21:00 Golf: PGA Tour, La Quincie:
1. runda
 
nSport+

20:30 Siatkówka kobiet: Serie A1:
Savino Del Bene Scandicci – Il Bisonte Firenze

 
Polsat Sport

14:05 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselvie:
Sprint kobiet

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
PAOK Saloniki – VfB Friedrichshafen

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV: 
Trentino Diatec – Arkas Izmir
 
Tenis Premium 1

05:00 Tenis: Australian Open:
Novak Djoković – Gaël Monfils

09:00 Tenis: Australian Open:
Ashleigh Barty – Camila Giorgi 

11:00 Tenis: Australian Open:
Jan-Lennard Struff – Roger Federer

01:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
3. rundy

03:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
3. rundy
 
Tenis Premium 2

05:00 Tenis: Australian Open:
Jekaterina Aleksandrowa – Madison Keys

09:00 Tenis: Australian Open:
Simona Halep – Eugenie Bouchard

11:00 Tenis: Australian Open:
Tennys Sandgren – Stan Wawrinka

01:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
3. rundy

03:00 (cz/pt) Tenis: Australian Open:
3. rundy
TVP 1

15:50 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata, Oberstdorf:
Kwalifikacje

 
TVP Sport

15:50 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata, Oberstdorf:
Kwalifikacje

18:15 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Serbia – Norwegia

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Chorwacja – Białoruś
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

"SAT Kurier" abonament za 2018 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2018. Pierwsze wydanie na...

55 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

155 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...
reklama