reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Conax prezentuje TVkey

dodano: 2018-01-18 10:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Conax/satkurier.pl

Conax Conax, część Kudelski Group, zaprezentował podczas wystawy CES 2018 w Las Vegas swoje nowe rozwiązanie TVkey. Urządzenie wykorzystuje technologie opracowane przez Kudelski Group i Samsunga. Conax TVkey umożliwia konsumentom korzystanie z usług pay-tv, w tym 4K i HDR, bezpośrednio na ich telewizorach.

Conax


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Conax TVkey oferuje operatorom płatnej telewizji optymalną pod względem kosztów drogę wejścia na rynek. Natomiast konsumentom daje możliwość korzystania z treści premium, w tym 4K i HDR, bezpośrednio na telewizorach przy użyciu małego sticka USB. Dzięki prostemu procesowi rejestracji, podobnemu jak w przypadku wielu popularnych usług OTT, Conax TVkey zapewnia konsumentom atrakcyjny interfejs użytkownika, który może być w pełni definiowany przez operatora telewizyjnego, z wykorzystaniem HbbTV i HTML5.

Rozwiązane Conax TVkey integruje najnowsze osiągnięcia w zakresie zabezpieczeń treści. Jest również w pełni zgodne z wymogami MovieLabs dotyczącymi rozszerzonej ochrony treści 4K/HDR ze znakowaniem wodnym NexGuard, inną spółkę Kudelski Group.

Conax TVkey jest obecnie obsługiwany w modelach Samsung Smart TV, w tym UHD i większości Full HD. Utworzenie TVkey Trust Authority w 2018 roku umożliwi, by Conax TVkey być wspierany także w telewizorach innych marek. Hardware TVkey w swoich chipsetach wspierają już Novatek i Mstar.

Conax TVKey jest zintegrowany z Conax Contego, który zawiera opcję instalacji w chmurze i obsługuje dostarczanie treści DVB, IPTV i OTT, a także wszystkie główne technologie DRM.

Dodajmy, że podobne rozwiązanie oferuje również Nagra. Zostało ono wdrożone przez operatora platformy HD+ w Niemczech.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Bezprzewodowy przedłużacz pilota Lenkeng LKV388IR

Bezprzewodowy przedłużacz zdalnego sterowania pilotów. Umożliwia obsługę wielu urządzeń w...

190 zł Więcej...
reklama