Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Manchester City – Newcastle United. Transmisje live z Australian Open w Eurosporcie 1 i 2 oraz Tenis Premium 1 i 2.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
13:30 Piłka nożna: Premier League: Brighton & Hove Albion – Chelsea FC
Komentarz: Przemysław Rudzki, Tomasz Wieszczycki
16:00 Piłka nożna: Premier League: Burnley FC – Manchester United
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Rafał Nahorny
18:30 Piłka nożna: Premier League: Manchester City – Newcastle United
Komentarz: Piotra Domagała, Rafał Nahorny
03:00 (so/nd) Boks: Gala w Nowym Jorku: Errol Spence – Lamont Peterson
Komentarz: Edward Durda CANAL+ Sport 2
12:45 Golf: PGA European Tour, Abu Dhabi: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
12:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Energa MKS Kalisz – MKS Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Rosiński
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Edward Durda, Leszek Orłowski CANAL+ Now
12:45 Golf: PGA European Tour, Abu Dhabi: 3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person CANAL+ Now 4K
18:30 Piłka nożna: Premier League: Manchester City – Newcastle United
Komentarz: Piotra Domagała, Rafał Nahorny Eleven Sports 1
13:00 Piłka nożna: La Liga: RCD Espanyol – Sevilla FC
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński
18:30 Piłka nożna: Bundesliga: Hamburger SV – 1. FC Köln
Komentarz: Patryk Mirosławski, Filip Kapica
20:45 Piłka nożna: La Liga: UD Las Palmas – Valencia CF
Komentarz: Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała Eleven Sports 2
16:15 Piłka nożna: La Liga: Atlético Madryt – Girona FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
18:30 Piłka nożna: La Liga: Villarreal CF – UD Levante UD
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński Eleven Sports 3
16:00 Piłka nożna: Championship: Aston Villa – Barnsley FC
Komentarz: Marcin Grzywacz
18:30 Piłka nożna: Championship: Sheffield Wednesday – Cardiff City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 4
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: VfL Wolfsburg – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak
18:30 Piłka nożna: Championship: Sheffield Wednesday – Cardiff City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak Eurosport 1
05:00 Tenis: Australian Open: 3. runda
07:00 Tenis: Australian Open: 3. runda
09:15 Tenis: Australian Open: 3. runda
11:30 Tenis: Australian Open: 3. runda
14:45 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva: Bieg na dochodzenie mężczyzn
15:45 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata, Oberstdorf: Konkurs indywidualny
20:00 Snooker: Masters, Londyn: 1/2 finału
01:00 (so/nd) Tenis: Australian Open: 4. runda
03:00 (so/nd) Tenis: Australian Open: 4. runda Eurosport 2
05:00 Tenis: Australian Open: 3. runda
07:00 Tenis: Australian Open: 3. runda
09:00 Tenis: Australian Open: 3. runda
11:00 Tenis: Australian Open: 3. runda
13:00 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva: Bieg na dochodzenie kobiet
14:30 Snooker: Masters, Londyn: 1/2 finału
19:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Nakiska: Zawody
01:00 (so/nd) Tenis: Australian Open: 4. runda
03:00 (so/nd) Tenis: Australian Open: 4. runda nSport+
12:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Energa MKS Kalisz – MKS Zagłębie Lubin
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Rosiński
20:30 Siatkówka kobiet: Serie A1: MyCicero Volley Pesaro – Pomì Casalmaggiore
Komentarz: Grzegorz Waliszko Polsat Sport
13:05 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva: Bieg na dochodzenie kobiet
14:45 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: Trefl Proxima Kraków – ŁKS Commercecon Łódź Polsat Sport Extra
14:50 Biatlon: Puchar Świata, Antholz-Anterselva: Bieg na dochodzenie mężczyzn
18:25 Rugby: European Champions Cup: Scarlets – RC Toulon Polsat Sport News
16:05 Rugby: European Champions Cup: ASM Clermont Auvergne – Ospreys