Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu EFL Cup:Arsenal FC – Chelsea FC. Transmisje live z Australian Open w Eurosport 1 i 2 oraz Tenis Premium 1.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
18:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: MKS Zagłębie Lubin – PGE Vive Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Rosiński
21:30 Piłka nożna: Copa del Rey: Real Madryt – CD Leganes
Komentarz: Rafał Wolski, Leszek Orłowski CANAL+ Sport 2
19:00 Piłka nożna: Copa del Rey: Deportivo Alaves – Valencia CF
Komentarz: Piotra Laboga, Wojciech Jagoda Eleven Sports 1
18:30 Piłka nożna: Serie A: SS Lazio – Udinese Calcio
21:00 Piłka nożna: EFL Cup: Arsenal FC – Chelsea FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 2
16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: Banvit BK – Rosa Radom
20:45 Piłka nożna: Serie A: UC Sampdoria – AS Roma Eleven Sports 3
20:30 Piłka nożna: Jupiler Pro League: RSC Anderlecht – Waasland-Beveren Eleven Sports 4
20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Fortuna Düsseldorf – FC Erzgebirge Aue Eurosport 1
05:00 Tenis: Australian Open: Tennys Sandgren – Hyeon Chung
09:00 Tenis: Australian Open: Tomas Berdych – Roger Federer
01:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open: 1/2 finału debla mężczyzn
04:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open: 1/2 finału singla kobiet Eurosport 2
05:00 Tenis: Australian Open: Timea Babos/Kristina Mladenovic – Su-Wei Hsieh/Shuai Peng
07:00 Tenis: Australian Open: Irina Begu/Monica Niculescu – Jekatierina Makarowa/Jelena Wiesnina Polsat Sport
12:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Losowanie
18:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: Chemik Police – Marica Płowdiw Polsat Sport Extra
17:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: Dinamo Moskwa – VakifBank Stambuł
20:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: ASPTT Mulhouse VB – CSM Volei Alba Blaj Polsat Sport News
20:00 Piłka nożna: Eredivisie: FC Utrecht – Feyenoord Tenis Premium 1
05:00 Tenis: Australian Open: Tennys Sandgren – Hyeon Chung
09:00 Tenis: Australian Open: Tomas Berdych – Roger Federer
04:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open: 1/2 finału singla kobiet TVP 1
12:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Losowanie TVP Sport
12:00 Piłka nożna: Liga Narodów UEFA: Losowanie
17:50 (1. połowa) Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Mecz 2. rundy
18:35 (1. połowa) Piłka nożna: Coupe de France: Paris Saint-Germain – EA Guingamp
19:15 (2. połowa) Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: Mecz 2. rundy
19:30 (2. połowa) Piłka nożna: Coupe de France: Paris Saint-Germain – EA Guingamp
21:00 Piłka nożna: Coupe de France: AS Monaco – Olympique Lyon
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.