reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wysokie Obcasy Extra” z filmem BBC na płycie DVD

dodano: 2018-01-31 03:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

BBC Films W sprzedaży wciąż znajduje się lutowy numer (2/2018) miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” (Agora). Razem z nim możemy nabyć na płycie DVD film „Zwyczajna dziewczyna” („Their Finest”), za którym stoją BBC Films, Welsh Government, Pinewood Pictures, Ingenious Media, HanWay Films, Wildgaze Films, Number 9 Films, Film i Väst, Filmgate Films i Ripken Productions. Dystrybutorem filmu w Polsce jest M2 Films.

BBC Films


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bohaterką okładki najnowszego wydania „Wysokich Obcasów Extra” jest ikona Hollywood, amerykańska aktorka Margarita Carmen Cansino „Rita Hayworth”. W numerze czytelnicy znajdą historię życia artystki, która była ofiarą własnego wizerunku - bogini seksu i femme fatale.

W wydaniu pojawią się również:

- w cyklu „One rządzą światem” - sylwetka Cher Wang, współzałożycielki i szefowej firmy HTC - artykuł o tym, że pieniądze od bogatego ojca można zmarnować albo zbudować z ich pomocą znaną na całym świecie firmę z branży nowych technologii;
- „Posłuszni do bólu” - „Bezrefleksyjne posłuszeństwo jest zarazą naszych czasów. I to jest bardzo niebezpieczne, bo w historii więcej zła wyrządzili ludzie ślepo posłuszni niż nieposłuszni” - rozmowa z psychologiem profesorem Dariuszem Dolińskim;
- „Nie krzepi” - karmione cukrem myszy już po miesiącu przestają sobie radzić z pokonaniem labiryntów, w których wcześniej biegały bez kłopotu. Dlaczego ludzie uzależniają się od cukru?

Lutowy numer „Wysokich Obcasów Extra" będzie można kupić także z filmem „Zwyczajna dziewczyna” na płycie DVD. - To zabawna, a zarazem wzruszająca historia o realizacji marzeń i kobiecej sile - czytamy w opisie.

Numer jest dostępny w sprzedaży od czwartku, 18 stycznia do środy, 14 lutego br.

Nowe wydanie „Wysokich Obcasów Extra” będzie promowane w internecie (wysokieobcasy.pl, wyborcza.pl, Facebook) i w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, tygodnik „Polityka”). Działania reklamowe przygotował Dział Marketingu „Wysokich Obcasów” (więcej tutaj).
 
Margarita Carmen Cansino „Rita Hayworth” na okładce miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” - numer 2/2018, foto: Agora
Margarita Carmen Cansino „Rita Hayworth” na okładce miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” - numer 2/2018, foto: Agora
v
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

159 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 AX180 1,8m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

45 zł Więcej...
reklama