reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eurosport 3, 4 i 5 w sieci Elsat

dodano: 2018-01-31 10:45
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Elsat

Eurosport Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018 Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 to kanały, które na czas Zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018 dołączą do oferty Elsatu. Będą one dostępne bez dodatkowych opłat dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej (z wyłączeniem abonentów pakietu Białego+) i zapewnią nieprzerwany dostęp do relacji z olimpijskich aren 24 godziny na dobę, bez reklam i w jakości HD.

Eurosport Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ponadto Elsat udostępni w otwartym oknie kanały Eurosport 1 oraz Eurosport 2 wszystkim abonentom telewizji cyfrowej przez cały luty.
 

- Elsat doskonale rozumie potrzebę przeżywania wielkich, sportowych emocji, które z całą pewnością zapewnią Zimowe Igrzyska Olimpijskie w PyeongChang, z tego też względu podjęto decyzję, aby dodatkowe kanały Eurosportu trafiły do oferty operatora i zostały udostępnione Klientom w prezencie, czyli bez pobierania za nie dodatkowych opłat. Dzięki relacjom Eurosportu, Abonenci Elsatu nie ominą żadnej chwili igrzysk - informuje operator sieci Elsat.

Kanały Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 wystartują 9 lutego 2018 r. i będą dostępne przez cały czas trwania Igrzysk w PyeongChang.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX 410

Najtańszy dekoder cyfrowy HDTV marki Opticum do współpracy z kartami...

129 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1199 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD S2X MS

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1400 zł Więcej...
reklama