reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Irdeto: Hosted CA dla małych operatorów kablowych

dodano: 2018-02-01 14:03 | aktualizacja: 2018-02-02 15:12
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Irdeto

Irdeto_ibc_2017_360px.jpg Firma Irdeto zaprezentowała podczas targów CSTB 2018 w Moskwie hostowane rozwiązanie dostępu warunkowego. Irdeto Cloaked CA (bez karty) zdobyło już zaufanie hollywoodzkich wytwórni i posiadaczy praw sportowych. Jest już używane przez ponad 30 operatorów na całym świecie. Nowo wprowadzone Irdeto Hosted CA stanowi jedną z wersji tego rozwiązania zabezpieczającego.

Irdeto_IBC2016_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Irdeto Hosted CA może być szczególnie interesujące dla małych i średnich operatorów kablowych, ponieważ jest oferowane w modelu pay-as-you-grow. Oznacza to, że nie muszą oni czynić dużych inwestycji. Na początku wymagana jest tylko jednorazowa opłata aktywacyjna za urządzenie.
 

- Na dzisiejszym, coraz bardziej konkurencyjnym rynku lokalni operatorzy kablowi muszą nieźle się natrudzić, by utrzymać abonentów w obliczu nowych podmiotów wchodzących na rynek. Poprzez migrację do usług cyfrowych operatorzy mogą rozwiązać problem konkurowania z naziemnymi cyfrowymi usługami FTA, ale nie mogą skutecznie rywalizować z nowymi operatorami bez oferowania różnorodnych treści - powiedział Richard Frankland, wiceprezes ds. sprzedaży w regionie EMEA w Irdeto. - Jednakże, aby wygenerować nowe strumienie przychodów z różnych ofert, system dostępu warunkowego ma ogromne znaczenie dla zarządzania uprawnieniami subskrybentów. Uruchomienie Hosted CA zapewni operatorom każdej wielkości korzyści, których potrzebują, aby konkurować z dostawcami usług telekomunikacyjnych i OTT w tym coraz bardziej konkurencyjnym świecie.


Źródło: irdeto.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Funke YagiNX dla MUX 8

Wysokiej jakości telewizyjna antena szerokopasmowa Funke YagiNX. Zaprojektowana w Holandii...

129 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 840 zł Więcej...

Mini PC Android HiMedia Q30

Mini PC na systemie Android 7.0 Nougat z procesorem 4...

399 zł Więcej...
reklama