reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2018-02-18 - 2018-02-19 - 2018-02-20

Sport w polskiej TV 14.02.2018

dodano: 2018-02-13 11:21 | aktualizacja: 2018-02-13 12:18
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt – Paris Saint-Germain. Transmisje live z Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018 w Eurosporcie 1-5 oraz TVP 1 i 2.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

20:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Real Madryt – Paris Saint-Germain
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn
 
CANAL+ Sport

18:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
Wybrzeże Gdańsk – SPR Stal Mielec
Komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Matysik

20:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Real Madryt – PSG / FC Porto – Liverpool FC
Moderator: Grzegorz Kaczmarczyk
 
Eleven Sports 1

22:45 Tenis: ATP World Tour, Bienos Aires:
1. runda

 
Eurosport 1

05:40 Narciarstwo alpejskie: Pjongczang 2018:
2. przejazd slalomu kobiet

06:45 Kombinacja norweska: Pjongczang 2018:
Konkurs na skoczni normalnej

07:50 Curling kobiet: Pjongczang 2018: 
Dania – Szwecja

09:30 Kombinacja norweska: Pjongczang 2018:
Bieg na 10 km

10:45 Łyżwiarstwo szybkie: Pjongczang 2018:
Wyścig na 1000 m kobiet

12:15 Biatlon: Pjongczang 2018: 
Bieg indywidualny kobiet

14:15 Hokej na lodzie: Pjongczang 2018: 
USA – Słowenia

01:40 Skeleton: Pjongczang 2018:
1. przejazd mężczyzn

03:00 (śr/cz) Narciarstwo alpejskie: Pjongczang 2018:
Supergigant mężczyzn

04:30 (śr/cz) Łyżwiarstwo figurowe: Pjongczang 2018:
Program dowolny par sportowych
 
Eurosport 2

11:00 Pjongczang 2018: 
Ceremonia wręczenia medali

13:00 Hokej na lodzie: Pjongczang 2018:
Słowacja – OAR

15:30 Kolarstwo szosowe: Tour of Andalusia:
Etap 1

17:00 Kolarstwo szosowe: Volta ao Algarve:
Etap 1

04:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Pjongczang 2018:
Finlandia – Niemcy
 
Eurosport 3

05:40 Kombinacja norweska: Pjongczang 2018:
Seria próbna na skoczni normalnej

07:00 Kombinacja norweska: Pjongczang 2018:
Konkurs na skoczni normalnej

09:35 Kombinacja norweska: Pjongczang 2018:
Bieg na 10 km

12:15 Saneczkarstwo: Pjongczang 2018:
1. przejazd dwójek mężczyzn

13:25 Saneczkarstwo: Pjongczang 2018:
2. przejazd dwójek mężczyzn

03:00 (śr/cz) Snowboard: Pjongczang 2018:
Cross mężczyzn
 
Eurosport 4

08:30 Hokej na lodzie kobiet: Pjongczang 2018:
Mecz fazy grupowej

12:00 Biatlon: Pjongczang 2018:
Bieg indywidualny kobiet

02:50 (śr/cz) Narciarstwo alpejskie: Pjongczang 2018:
Supergigant mężczyzn
 
Eurosport 5

06:00 Curling kobiet: Pjongczang 2018:
Mecz fazy grupowej

11:00 Łyżwiarstwo szybkie: Pjongczang 2018:
Wyścig na 1000 m kobiet

13:00 Hokej na lodzie: Pjongczang 2018: 
Słowacja – OAR

02:30 (śr/cz) Łyżwiarstwo figurowe: Pjongczang 2018:
Program dowolny par sportowych

03:00 (śr/cz) Łyżwiarstwo figurowe: Pjongczang 2018:
Program dowolny par sportowych
 
nSport+

20:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
FC Porto – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
 
Polsat Sport

11:00 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
2. runda

13:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
2. runda

15:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
2. runda

18:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV: 
Asseco Resovia Rzeszów – GFC Ajaccio

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Trentino Diatec –  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
 
Polsat Sport Extra

17:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Arkas Izmir – Noliko Maaseik

19:30 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
2. runda

21:00 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam:
2. runda
 
Polsat Sport News

19:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów CEV:
Berlin Recycling Volleys – Zenit Kazań
 
Sportklub

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga ASOBAL:
Ángel Ximénez-Avia P.G. – FC Barcelona Lassa
 
TVP 1

05:40 Narciarstwo alpejskie: Pjongczang 2018:
2. przejazd slalomu kobiet

07:00 Kombinacja norweska: Pjongczang 2018:
Konkurs na skoczni normalnej

09:40 Kombinacja norweska: Pjongczang 2018:
Bieg na 10 km

11:00 Łyżwiarstwo szybkie: Pjongczang 2018:
Wyścig na 1000 m kobiet

11:45 Łyżwiarstwo szybkie: Pjongczang 2018:
Wyścig na 1000 m kobiet

12:30 Pjongczang 2018:
Saneczkarstwo - 1. przejazd dwójek mężczyzn; 
Hokej na lodzie: Słowacja - OAR


20:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA:
Real Madryt – Paris Saint-Germain
Komentarz: Maciej Iwański, Mirosław Trzeciak

03:00 (śr/cz) Narciarstwo alpejskie: Pjongczang 2018:
Supergigant mężczyzn

05:00 (śr/cz) Łyżwiarstwo figurowe: Pjongczang 2018:
Program dowolny par sportowych
 
TVP 2

12:00 Biatlon: Pjongczang 2018:
Bieg indywidualny kobiet

02:00 (śr/cz) Skeleton: Pjongczang 2018:
1. przejazd mężczyzn

03:00 (śr/cz) Snowboard: Pjongczang 2018: 
Snowboard cross mężczyzn - eliminacje
 
TVP Sport

10:00 Tenis: WTA World Tour, Doha:
2. runda

11:45 Tenis: WTA World Tour, Doha:
2. runda

13:30 Tenis: WTA World Tour, Doha:
2. runda

16:00 Tenis: WTA World Tour, Doha:
2. runda

17:00 Koszykówka kobiet: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Białoruś – Polska

19:00 Tenis: WTA World Tour, Doha:
2. runda
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX 410

Najtańszy dekoder cyfrowy HDTV marki Opticum do współpracy z kartami...

129 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K SE

Vu+ UNO 4K SE - najnowszy tuner Vu+ 4K od...

1199 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Opticum Robust Triple

Pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single Triple dla odbioru trzech pozycji...

89 zł Więcej...
reklama