reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Abonenci Grupy Nortis przechodzą do telewizji Jambox

dodano: 2018-03-02 11:23
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SGT

Jambox Dziewięciu operatorów należących do Grupy Nortis przeniosło swoje usługi do SGT. Tym samym ponad 1100 abonentów zamieniło swoją dotychczasową telewizję na tę pod marką Jambox.

Jambox Nortis


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nortis to grupa lokalnych operatorów telekomunikacyjnych z północnej Polski. W jej skład wchodzą m.in. firmy z Kwidzyna (Danar), Bartoszyc (Bartnet), Jezioran (Netservice), Zalewa (Netcom), Lidzbarka Warmińskiego (Lasnet), Grudziądza (Perfect Net) i Ostródy (IWKD). Każda z firm ma ponad 10-letnie doświadczenie w świadczeniu usług teleinformatycznych. Operatorzy podjęli decyzję o zmianie dostawcy usług telekomunikacyjnych w listopadzie 2017 roku. Od tego momentu rozpoczęło się przepinanie abonentów i świadczenie im usług pod marką Jambox.
 

Dziękujemy za zaufanie Grupie Nortis. Wierzymy, że współpraca okaże się owocna i satysfakcjonująca dla obu stron. Z naszej – zobowiązujemy się do utrzymania najwyżej jakości, stabilności i bogatej oferty programowej. Abonentów operatorów należących do Grupy serdecznie zachęcamy do skorzystania również z innych naszych usług, np. internetu lub telefonii komórkowej

– mówi Paweł Białas, dyrektor handlowy w SGT S.A.

Marka Jambox jest obecna na rynku od 2007 roku. Aktualnie telewizję Jambox odbiera 50 tys. abonentów na ponad 76 tys. dekoderów. Usługi telewizyjne pod marką Jambox są oferowane w ramach oferty „IPTV dla ISP” przez SGT, Interaktywny Dom i Interaktywny Dom 2.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...
reklama