reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Abonenci Grupy Nortis przechodzą do telewizji Jambox

dodano: 2018-03-02 11:23
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SGT

Jambox Dziewięciu operatorów należących do Grupy Nortis przeniosło swoje usługi do SGT. Tym samym ponad 1100 abonentów zamieniło swoją dotychczasową telewizję na tę pod marką Jambox.

Jambox Nortis


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nortis to grupa lokalnych operatorów telekomunikacyjnych z północnej Polski. W jej skład wchodzą m.in. firmy z Kwidzyna (Danar), Bartoszyc (Bartnet), Jezioran (Netservice), Zalewa (Netcom), Lidzbarka Warmińskiego (Lasnet), Grudziądza (Perfect Net) i Ostródy (IWKD). Każda z firm ma ponad 10-letnie doświadczenie w świadczeniu usług teleinformatycznych. Operatorzy podjęli decyzję o zmianie dostawcy usług telekomunikacyjnych w listopadzie 2017 roku. Od tego momentu rozpoczęło się przepinanie abonentów i świadczenie im usług pod marką Jambox.
 

Dziękujemy za zaufanie Grupie Nortis. Wierzymy, że współpraca okaże się owocna i satysfakcjonująca dla obu stron. Z naszej – zobowiązujemy się do utrzymania najwyżej jakości, stabilności i bogatej oferty programowej. Abonentów operatorów należących do Grupy serdecznie zachęcamy do skorzystania również z innych naszych usług, np. internetu lub telefonii komórkowej

– mówi Paweł Białas, dyrektor handlowy w SGT S.A.

Marka Jambox jest obecna na rynku od 2007 roku. Aktualnie telewizję Jambox odbiera 50 tys. abonentów na ponad 76 tys. dekoderów. Usługi telewizyjne pod marką Jambox są oferowane w ramach oferty „IPTV dla ISP” przez SGT, Interaktywny Dom i Interaktywny Dom 2.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 5/8

Multiswitch Opticum 5/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

170 zł Więcej...
reklama