reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

STS oficjalnym bukmacherem KSW

dodano: 2018-03-03 09:46 | aktualizacja: 2018-03-03 12:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne/satkurier.pl

STS TV STSTV sts.tv STS Zakłady Bukmacherskie Firma bukmacherska Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne (STS) podpisała umowę sponsorską z Federacją KSW. Kontrakt zawarto na co najmniej 5 gal zaplanowanych w 2018 roku. Dla STS współpraca z KSW oznacza rozszerzenie działań sponsorskich o nową dyscyplinę sportową. Gale KSW można oglądać w kanałach Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight i w systemie pay-per-view (PPV).

STS TV STSTV sts.tv STS Zakłady Bukmacherskie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa - poza tytułem „Oficjalnego bukmachera KSW” - pozwala STS na ekspozycję marki w trakcie co najmniej pięciu kolejnych gal. Logo bukmachera pojawi się m.in. na macie, bandach oraz ściance prasowej, na telebimach będą wyświetlane na żywo kursy z oferty bukmachera. Kontrakt przewiduje też publikację wspólnych treści na stronie internetowej, KSW TV oraz w mediach społecznościowych Federacji KSW (więcej tutaj).
 

- STS wspiera polski sport i dlatego jest coraz silniej obecny na krajowych arenach. Działamy wspólnie nie tylko z piłkarską kadrą narodową czy klubami z Ekstraklasy, ale również z siatkarzami, piłkarzami ręcznymi czy futsalistami. Jednak w swoich działaniach zawsze koncentrujemy się na kibicach. Umowa z KSW rozszerza działania STS o popularną dyscyplinę indywidualną. Liczymy, że fani sztuk walki również docenią nasze zaangażowanie

- mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

- Podpisanie umowy sponsoringowej na cały 2018 rok, na najbliższych 5 gal, z graczem o największym udziale w rynku, to dla całego środowiska MMA wielkie wyróżnienie. Osobiście cieszę się, że dwóch liderów w swoich branżach zaczęło ściśle ze sobą współpracować

- mówi Martin Lewandowski, dyrektor generalny Federacji KSW.


Jak czytamy w komunikacie, STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Firma jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz Vive Kielce. Bukmacher jest również sponsorem KSW oraz Futsal Ekstraklasy, a także innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się również we wsparcie e-sportu - jest oficjalnym bukmacherem Polskiej Ligi Esportowej, drużyny Izako Boars i sponsorem gracza Pawła Mocka „Innocenta”. Z inicjatywy STS powstała też fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju (więcej tutaj).

Federacja KSW to największa organizacja mieszanych sztuk walki (z angielskiego MMA - mixed martial arts) w Europie i jedna z największych na świecie. W swojej już ponad czternastoletniej historii odbyło się już ponad czterdzieści gal sygnowanych logo KSW. Poczynając od pierwszych gal w Warszawie, organizacja kolejno wypełniała wszystkie największe hale w Polsce oraz londyńską Wembley Arenę i irlandzką 3Arenę. 27 maja 2017 roku KSW zorganizowało największą galę w historii europejskich sportów walki i drugą na świecie na największej arenie sportowej w Polsce - PGE Narodowym. Największe gwiazdy Federacji KSW - Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski „Pudzian”, Michał Materla, Tomasz Narkun, Ariane Lipski czy Borys Mańkowski to jedne z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata sportu w Polsce i na świecie. - Gale KSW cechuje nie tylko wysoki poziom sportowy i niesamowite emocje związane z najbardziej realną formułą walki, ale również najwyższej jakości produkcja, oprawa audiowizualna i dźwiękowa - czytamy w komunikacie. W telewizji wydarzenia organizacji można śledzić w ponad pięćdziesięciu krajach, w Polsce w kanałach Telewizji Polsat oraz w systemie PPV, którego KSW jest na rodzimym rynku pionierem (więcej tutaj).
 
STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu, foto: Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne
STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu, foto: Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 65 cm ze statywem

stalowa antena 65 cm przenośna ze statywem

199 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 65 cm z przyssawką

stalowa antena 65 cm przenośna na przyssawkę.

139 zł Więcej...
reklama