reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

M-1 Global - nowy kanał w NTV-Plus

dodano: 2018-03-01 13:13
autor: RO | źródło: ntvplus.ru

NTV-Plus 1 marca 2018 roku do rosyjskiej platformy satelitarnej dołączył kanał M-1 Global. Stacja weszła w skład pakietu Supersport i stała się dostępna na całym terytorium Rosji. Ponadto we wszystkich strefach zasięgu NTV-Plus można oglądać w pakiecie podstawowym Sony Turbo, a klientom na Syberii w wariancie podstawowym został udostępniony kanał regionalny z Jakucji NVK Sacha.

M-1 Global


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
M-1 Global stawia sobie za cel popularyzację sportów MMA, promocję najbardziej widowiskowych turniejów oraz ogólnie zwrócenie uwagi na sport zawodowy i amatorski. Widzom proponuje transmisje na żywo turniejów rozgrywanych na poziomie światowym, własne programy informacyjne i analityczne z udziałem mistrzów ligi M-1 Global, gwiazd MMA, znanych sportowców w dziedzinie mieszanych sztuk walki, rozrywkowe show marki M-1 Global, dokumentalne filmy o lidze i wiele innych programów. Założycielem kanału jest wiodąca grupa RED Media.

Sony Turbo skierowany jest do męskiej widowni. W ramówce – seriale sensacyjne i komediowe, filmy fabularne, programy poznawcze i rozrywkowe show. Większość proponowanych seriali posiada stałe grono odbiorców. Wśród nich „Spartakus: Krew i piach”, „Spartakus: Bogowie areny”, „Gomorra”, „Dexter”, „Amerykańscy Bogowie”, „Elementary” i wiele innych.

NVK Sacha to regionalna stacja telewizyjna Republiki Sacha (Jakucja) ze wschodniej Syberii, posiadająca potężną bazę produkcyjną oraz współczesny kompleks studyjny i sprzętowy. Stacja oferuje pełny wachlarz programów informacyjnych, analitycznych, publicystycznych, sportowych, muzyczno-rozrywkowych i dziecięcych. Treści powstają w językach rosyjskim, jakuckim, ewenkijskim, eweńskim i jukagirskim. Kanał ma na celu utrzymanie i rozwijanie narodowej tożsamości, kultury i tradycji narodów z Republiki Jakucji.

Źródło: ntvplus.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel AnkaSat ANK SK-CU G120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU G120...

2 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X MS

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 320 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...
reklama