reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eutelsat i Globecast z platformą medialną dla Ameryki

dodano: 2018-03-07 15:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat

Globecast Eutelsat Communications i Globecast ogłosili, że rozpoczęli prace nad platformą medialną dla klientów w Ameryce Północnej i Południowej. Nowa platforma ma pozwolić nadawcom na uzyskanie dostępu do zaawansowanego rozwiązania do zarządzania mediami, zaprojektowanego przez Globecast dla dystrybucji telewizji liniowej i nowych technologii medialnych, w tym usług streamingu, wstawiania lokalnych reklam, usług IoT, kompresji HEVC i usług regionalizacyjnych.

GlobeCast


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa usługa Eutelsat Communications i Globecast będzie dostarczana z teleportu Culver City w stanie Kalifornia na satelitę Eutelsat 117 West A (117°W). Unikalną cechą platformy będzie możliwość zapewnienia ochrony i redundancji floty za pomocą satelity Eutelsat 113 West A (113°W). Znajdujące się zaledwie cztery stopnie od głównego satelity, z tym samym rozkładem transponderów i polaryzacją, oraz w połączeniu ze specjalnymi usługami dla operatorów kablowych w obu Amerykach, to rozwiązanie z dwoma satelitami zapewni rozszerzoną ochronę i możliwości przywracania emisji.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Player+ BOX z pakietem MAX na 90 dni

Player+BOX to urządzenie pozwalające na odbiór treści za pomocą usługi...

199 zł Więcej...

Stojak alu balkonowy AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak balkonowy 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...
reklama