reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eutelsat i Globecast z platformą medialną dla Ameryki

dodano: 2018-03-07 15:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat

Globecast Eutelsat Communications i Globecast ogłosili, że rozpoczęli prace nad platformą medialną dla klientów w Ameryce Północnej i Południowej. Nowa platforma ma pozwolić nadawcom na uzyskanie dostępu do zaawansowanego rozwiązania do zarządzania mediami, zaprojektowanego przez Globecast dla dystrybucji telewizji liniowej i nowych technologii medialnych, w tym usług streamingu, wstawiania lokalnych reklam, usług IoT, kompresji HEVC i usług regionalizacyjnych.

GlobeCast


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa usługa Eutelsat Communications i Globecast będzie dostarczana z teleportu Culver City w stanie Kalifornia na satelitę Eutelsat 117 West A (117°W). Unikalną cechą platformy będzie możliwość zapewnienia ochrony i redundancji floty za pomocą satelity Eutelsat 113 West A (113°W). Znajdujące się zaledwie cztery stopnie od głównego satelity, z tym samym rozkładem transponderów i polaryzacją, oraz w połączeniu ze specjalnymi usługami dla operatorów kablowych w obu Amerykach, to rozwiązanie z dwoma satelitami zapewni rozszerzoną ochronę i możliwości przywracania emisji.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel 1,8m iHDMI

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Antena Televes DAT HD BOSS 790

Antena DAT HD BOSS 790 hiszpańskiej firmy Televes została specjalnie...

229 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X MS

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 350 zł Więcej...
reklama