reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eutelsat i Globecast z platformą medialną dla Ameryki

dodano: 2018-03-07 15:13
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat

Globecast Eutelsat Communications i Globecast ogłosili, że rozpoczęli prace nad platformą medialną dla klientów w Ameryce Północnej i Południowej. Nowa platforma ma pozwolić nadawcom na uzyskanie dostępu do zaawansowanego rozwiązania do zarządzania mediami, zaprojektowanego przez Globecast dla dystrybucji telewizji liniowej i nowych technologii medialnych, w tym usług streamingu, wstawiania lokalnych reklam, usług IoT, kompresji HEVC i usług regionalizacyjnych.

GlobeCast


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa usługa Eutelsat Communications i Globecast będzie dostarczana z teleportu Culver City w stanie Kalifornia na satelitę Eutelsat 117 West A (117°W). Unikalną cechą platformy będzie możliwość zapewnienia ochrony i redundancji floty za pomocą satelity Eutelsat 113 West A (113°W). Znajdujące się zaledwie cztery stopnie od głównego satelity, z tym samym rozkładem transponderów i polaryzacją, oraz w połączeniu ze specjalnymi usługami dla operatorów kablowych w obu Amerykach, to rozwiązanie z dwoma satelitami zapewni rozszerzoną ochronę i możliwości przywracania emisji.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...
reklama