reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nickelodeon, Óčko Star i Óčko Expres z licencjami

dodano: 2018-03-09 10:23
autor: Janusz Sulisz | źródło: parabola.cz

Nickelodeon_logo_2018_360px.jpg Kanał dziecięcy Nickelodeon otrzymał czeską licencję potrzebną do dystrybucji za pośrednictwem satelity, a kanały Óčko Star i Óčko Expres tylko za pośrednictwem Internetu.

Ocko_star_nickelodeon_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W trakcie ostatniej sesji, czeski regulator RRTV postanowił udzielić licencji spółce MTV Networks s.r.o. na rozpowszechnianie kanału dla dzieci Nickelodeon przez satelitę. Licencja jest ważna przez 12 lat.

Licencja pozwala na emisję kanału Nickelodeon w Republice Czeskiej, na Słowacji, w Bułgarii, Estonii, Węgier, Łotwy, Litwy, Rumunii, Serbii, Słowenii i Turcji. Licencja nie dotyczy Polski! Głównym językiem programów będzie angielski. Emisja przez 24 godziny na dobę.

RRTV również poinformuje państwa członkowskie Unii Europejskiej, tj. Słowacji, Bułgarii, Estonii, Węgier, Rumunii i Słowenii, że kanał Nickelodeon może być nadawany na terenie tych krajów z czeską licencją.

Zgodnie z warunkami licencji, kanał dla dzieci Nickelodeon skoncentruje się na emisji amerykańskich seriali, w tym animowanych.

RRTV przyznała jeszcze dwie licencje dla spółki Stanice O, a.s. dla dystrybucji kanałów muzycznych Óčko Star i Óčko Expres poprzez specjalne systemy transmisji - Internet. Obie licencje są ważne przez 12 lat. Óčko Star i Óčko Expres mogą być dostarczane przez Internet tylko w Republice Czeskiej.
 

Źródło: parabola.cz
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Funke YagiNX dla MUX 8

Wysokiej jakości telewizyjna antena szerokopasmowa Funke YagiNX. Zaprojektowana w Holandii...

129 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-100 HEVC COMBO DVB-S2/T2/C

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-100 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych...

1 890 zł Więcej...

Antena Televes DAT HD BOSS 790

Antena DAT HD BOSS 790 hiszpańskiej firmy Televes została specjalnie...

229 zł Więcej...
reklama