reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Słoweńska sieć T-2 z dekoderem 4K

dodano: 2018-03-08 13:43
autor: Jerzy Kruczek | źródło: T-2/satkurier.pl

4K UHD Słoweńska sieć T-2, oferująca usługi IPTV, już wkrótce wprowadzi nowy dekoder Amino obsługujący rozdzielczość 4K. T-2 będzie zatem pierwszym w Słowenii operatorem telekomunikacyjnym, który zaoferuje odbiornik UHD.

4K UHD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sieć T-2 wprowadzi do oferty dekoder Kamai 7 wyprodukowany przez Amino Communications. Urządzenie to jest wyposażone w chipset Broadcom. Kamai 7 zapewnia obsługę UHD, a w przyszłości ma wspierać także technologię High Dynamic Range (HDR).
 

- Zdecydowaliśmy się na dekoder 4K, o większych możliwościach, ponieważ pozwoli nam to na dostarczanie dodatkowych informacji, treści w mediach społecznościowych oraz śledzenie trendów w dziedzinie usług telewizyjnych w ciągu najbliższych kilku lat. Oczekujemy, że telewizja T-2 stanie się jeszcze bardziej interesująca dla naszych użytkowników, a wrażenia z oglądania będą jeszcze lepsze. Dlatego w zakresie treści planujemy uruchomienie kanałów 4K, a także treści wideo na życzenie (VOD i SVOD) - poinformował operator w komunikacie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Inteligentny kabel 1,8m iHDMI

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 110 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM. Rozszerza...

620 zł Więcej...
reklama