reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Solo”, „Pościg” i „Duet” w marcu na Kino Europa

dodano: 2018-03-13 12:14
autor: SatExpert | źródło: Eurochannel

Tajemnice Borgo Larici W marcu br. Kino Europa zaprasza na najlepsze europejskie produkcje. Tym razem stacje zabierze widzów do Francji i Włoch. - Nie przegapcie premiery Solo - jednego z najpopularniejszych i najbardziej docenianych włoskich seriali! - zachęca.

Solo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SOLO
W ciągu ostatnich sześciu lat Marco Solo z powodzeniem infiltrował środowisko włoskiego syndykatu. Wszystko komplikuje się gdy Interpol prosi go o pomoc przy ujęciu przywódcy jednej z najgroźniejszych grup przestępczych. Marco musi wejść w szeregi i zdobyć zaufanie 'Ndranghety, jednej z najniebezpieczniejszych rodzin mafijnych. Kino Europa zaprasza do południowych Włoch na spotkanie z Marco Solo.

TAJEMNICE BORGO LARICI
Tajemnica skrywana w Borgo Larici ujrzy w końcu światło dzienne. Francesco poskłada wszystkie fragmenty układanki i pozna prawdę o rzekomym samobójstwie matki. Nie przegapcie ostatnich odcinków Tajemnic Borgo Larici!

POŚCIG
Luis został właśnie milionerem, ale najgorsze dopiero przed nim, bo majątek zdobył co najmniej nielegalnie. Pewnego dnia, korzystając z okazji, postanowił ukraść gotówkę z samochodu firmy, dla której pracował. Zaczyna się polowanie na Luisa i… pięć milionów euro. Kino Europa zaprasza na Pościg!

DUET
Tych dwóch mężczyzn nosi to samo imię i na tym kończy się lista ich cech wspólnych. François jest zupełnie inny niż… François. A może jednak nie? Młodszy z nich skończył właśnie 21 lat i szuka nowych możliwości. Starszy jest zgryźliwym emerytem. Przeznaczenie połączy ich na zawsze. Kino Europa zaprasza na Duet, niezwykłą komedię o sile przyjaźni.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD S2X FBC Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...
reklama