Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ekstraklasy:Legia Warszawa – Wisła Kraków. Transmisje live z WTA World Tour Indian Wellstylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
18:00 Piłka nożna: Ekstraklasa: Legia Warszawa – Wisła Kraków
Komentarz: Rafał Wolski, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport
13:30 Piłka nożna: Bundesliga: Borussia Dortmund – Hannover 96
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
15:30 Piłka nożna: Ekstraklasa: Cracovia – Sandecja Nowy Sącz
Komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński CANAL+ Sport 2
23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Orleans Pelicans – Boston Celtics
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A: UC Sampdoria – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica
16:15 Piłka nożna: La Liga: FC Barcelona – Athletic Club
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała
18:30 Piłka nożna: La Liga: Villarreal CF – Atlético Madryt
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Świerżyński
20:45 Piłka nożna: La Liga: Real Madryt – Girona FC
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: Ligue 1: OGC Nice – Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Stefan Białas
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 1. FC Köln – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica
20:45 Piłka nożna: Serie A: SSC Napoli – Genoa CFC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 3
12:00 Piłka nożna: La Liga: CD Leganés – Sevilla FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński
15:00 Piłka nożna: Serie A: AC Milan – AC ChievoVerona
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Piotr Czachowski
17:30 Piłka nożna: FA Cup: Leicester City – Chelsea FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
21:00 Piłka nożna: Ligue 1: Olympique Marsylia – Olympique Lyon
komentarz: Marcin Pawłowski, Stefan Białas Eleven Sports 4
15:00 Piłka nożna: Serie A: FC Crotone – AS Roma
Komentarz: Michał Mitrut, Mikołaj Kruk
20:45 Piłka nożna: Serie A: SS Lazio – Bologna FC
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński Eurosport 1
09:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Are: 1. przejazd slalomu giganta kobiet
10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Are: 1. przejazd slalomu mężczyzn
11:30 Biatlon: Puchar Świata, Oslo: Bieg na dochodzenie kobiet
12:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Are: 2. przejazd slalomu giganta kobiet
13:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Are: 2. przejazd slalomu mężczyzn
14:15 Biatlon: Puchar Świata, Oslo: Sztafeta mężczyzn
16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund: Konkurs indywidualny Eurosport 2
11:15 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun Bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
12:15 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Klingenthal: Konkurs skoków
14:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Falun: Bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn
15:45 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Klingenthal: Bieg na 10 km
22:00 Piłka nożna: Major League Soccer: FC Dallas – Seattle Sounders FC Motowizja
20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR, Fontana: Wyścig
Polsat Sport
12:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski – Anwil Włocławek
20:00 Siatkówka: Liga Siatkówki Kobiet: Developres SkyRes Rzeszów – Chemik Police Polsat Sport Extra
11:50 Biatlon: Puchar Świata, Oslo: Bieg na dochodzenie kobiet
12:40 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Kataru: Rozgrzewka
14:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Kataru: Wyścig
15:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Kataru: Wyścig
17:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Kataru: Wyścig
21:00 Tenis: ATP World Tour, Indian Wells: Finał Polsat Sport News
11:40 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Kataru: Rozgrzewka
12:10 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Kataru: Rozgrzewka
14:30 Piłka nożna: Eredivisie: Sparta Rotterdam – AFC Ajax
14:30 Piłka nożna: Tipico Bundesliga: FC Red Bull Salzburg – Austria Wiedeń
18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: San Pablo Burgos – FC Barcelona Lassa TVP 1
16:15 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Vikersund: Konkurs indywidualny