Asseco Resovia - Biełogorie Biełgorod w Polsacie Sport

dodano: 2018-03-20 11:15
autor: Jakub Sulisz | źródło: Polsat Sport

Asseco Resovia Rzeszów siatkówka piłka W rewanżowym spotkaniu półfinału Pucharu CEV Asseco Resovia Rzeszów będzie starała zrewanżować się za sromotną porażkę z pierwszego meczu drużynie z Rosji. Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - Biełogorie Biełgorod od godz. 18:00 w Polsacie Sport.

Asseco Resovia Rzeszów siatkówka Liga Mistrzów CEV PlusLiga plus liga

Drużyna z Podkarpacia nie była faworytem pierwszego meczu półfinałowego, w którym uległa 0:3. Siatkarze z Biełgorodu byli kompletni w każdym aspekcie. Zabójczo skuteczna w ofensywie i defensywie drużyna z Rosji będzie chciała dopełnić formalności i awansować do finału Pucharu CEV. We wtorkowy wieczór Resovia musi zagrać na maksimum swoich możliwości, aby doprowadzić do wyrównania i walczyć o awans do finału w ”złotym secie”.

Kibice Asseco Resovii nie dopuszczają do swoich myśli faktu, że wtorkowy mecz dla ich ulubieńców może być ich ostatnim w tych rozgrywkach. Podopieczni Andrzeja Kowala mocno wierzą w wywalczenie awansu do finału, tak jak to miało miejsce 6 lat temu. Resovia w sezonie 2011/2012 bez starty seta dwukrotnie pokonała ACH Volley Lublane.

Transmisja meczu Asseco Resovia Rzeszów - Biełogorie Biełgorod we wtorek, 20 marca od godz. 18:00 w Polsacie Sport.