Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Pucharu Świata w Planicy. Transmisje live z Ligi Mistrzów EHF w Eleven Sports i nc+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
15:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: PGE Vive Kielce – Rhein-Neckar Löwen
23:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Philadelphia 76ers – Minnesota Timberwolves CANAL+ Sport 2
15:00 Golf: PGA European Tour, Austin: 4. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person Eleven Sports 1
07:00 Formuła 1: Grand Prix Australii: Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Mikołaj Sokół, Michał Gąsiorowski
18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: IFK Kristianstad – SG Flensburg-Handewitt
Komentarz: Michał Wszołek i Michał Świrkula Eleven Sports 2
16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: PGE Vive Kielce – Rhein-Neckar Löwen
Komentarz: Michał Wszołek I Michał Świrkula
18:10 Piłka nożna: Mecz towarzyski reprezentacji do lat 21: Anglia – Rumunia
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Zieliński Eleven Sports 3
19:00 Sporty walki: Cage Warriors 92: Corrin Eaton – Dean Trueman
Komentarz: Jacek Adamczyk, Paweł Sawicki
22:00 Sporty walki: Cage Warriors 92: Corrin Eaton – Dean Trueman
Komentarz: Jacek Adamczyk, Paweł Sawicki Eurosport 1
09:45 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Planica: Konkurs drużynowy
11:45 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Schonach: Konkurs skoków
13:00 Biatlon: Puchar Świata, Tiumeń: Bieg na dochodzenie mężczyzn
13:45 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Schonach: Bieg na 10 km
14:45 Biatlon: Puchar Świata, Tiumeń: Bieg na dochodzenie kobiet
15:45 Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii: Etap 6
18:30 Biatlon: Puchar Świata, Tiumeń: Bieg na dochodzenie mężczyzn
19:50 Snooker: Players Championship: 1/2 finału
23:30 Jeździectwo: Global Champions Tour, Meksyk: Zawody Eurosport 2
07:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Buriram: Superpole
10:00 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Superbike, Buriram: Wyścig 1
11:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata: Program dowolny solistów
15:15 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata: Program dowolny par tanecznych
19:00 Curling kobiet: Mistrzostwa Świata: 1/2 finału
23:00 Piłka nożna: Major League Soccer: Columbus Crew SC – DC United nSport+
12:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Orlen Wisła Płock – Wybrzeże Gdańsk
17:30 Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy U-17: Polska – Macedonia
20:00 Boks: Gala, Dzierżoniów: Andrzej Sołdra – Robert Parzęczewski
00:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, Miami: 2. runda Polsat Sport Extra
12:50 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Tiumeń: Bieg na dochodzenie mężczyzn
14:50 Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Tiumeń: Bieg na dochodzenie kobiet
16:00 Tenis: ATP World Tour, Miami: 2. runda
18:00 Rugby: Puchar Narodów Europy: Polska – Portugalia
20:00 Tenis: ATP World Tour, Miami: 2. runda
22:00 Tenis: ATP World Tour, Miami: 2. runda Polsat Sport Fight
20:00 Boks: Gala, Londyn: Dillian Whyte – Lucas Browne Polsat Sport News
18:05 Tenis: ATP World Tour, Miami: 2. runda Sportklub
11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Pinar Karsiyaka – Demir Insaat Buyukcekmece
13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: Banvit Basketbol – Muratbey Usak