reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Pierwsza miłość” 14 przebojem telewizji Polsat

dodano: 2018-03-26 03:02 | aktualizacja: 2018-03-26 11:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Pierwsza miłość” Od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w telewizji Polsat emitowany jest 14. sezon serialu obyczajowego „Pierwsza miłość”. Nową serię mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i ATM Rozrywka TV. Jak poinformował nadawca, produkcja ta jest najchętniej oglądanym codziennym, popołudniowym serialem w 2018 roku.

Polsat „Pierwsza miłość”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, produkcja Telewizji Polsat jest najchętniej oglądanym serialem obyczajowym w 2018 roku w grupie wiekowej 16-49, emitowanym po południu, co najmniej cztery razy w tygodniu. „Pierwsza miłość” uzyskuje średnio udziały na poziomie 17,80 proc. Oznacza to, że Polsat wybiera co piąty widz grupy komercyjnej.

Dla porównania, seriale stacji konkurencyjnej, emitowane w tym samym paśmie uzyskują w tej grupie udziały dwukrotnie niższe od „Pierwszej miłości”. Natomiast drugi najchętniej oglądany serial tego typu stacji konkurencyjnej uzyskuje udziały w grupie komercyjnej niższe o 1,5 punktu procentowego. Najwięcej widzów przed telewizory przyciągnął odcinek serialu emitowany we wtorek, 30 stycznia. Telewizję Polsat wybrało wtedy 2,2 miliona widzów (dane za Cyfrowym Polsatem) (więcej tutaj).

„Pierwsza miłość” to codzienny serial obyczajowy, emitowany na antenie telewizji Polsat od ponad 13 lat. Akcja serialu rozgrywa się we Wrocławiu oraz Wadlewie - wiosce położonej nieopodal. Jak czytamy w komunikacie, „Pierwsza miłość” jest tak lubiana przez widzów, m.in. dzięki aktorom, którzy stworzyli znakomite postacie. Warto wspomnieć chociażby takie nazwiska jak: Aneta Zając, Łukasz Płoszajski, Karol Strasburger („Familiada” w TVP2 i TVP Rozrywka - więcej tutaj), Michał Koterski, Aleksandra Zienkiewicz, Michał Malinowski czy Mateusz Banasiuk.

Producentem serialu jest ATM Grupa S.A.
 
Magdalena Wieczorek w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Magdalena Wieczorek w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa

„Pierwsza miłość” - sezon 14., emisja od poniedziałku do piątku o 18:00 w telewizji Polsat. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i ATM Rozrywka TV.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Quatro GM-204

Nowy konwerter Quatro firmy Golden Media GM-204 ze współczynnikiem szumów...

49 zł Więcej...

Zabezpieczenie przepięciowe Axing

Proste i skuteczne zabezpieczenie sprzętu TV/SAT przed piorunami i zewnętrznymi...

30 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...
reklama