Asseco kontra Polski Cukier w Polsacie Sport

dodano: 2018-04-05 12:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: polsatsport.pl

Energa Basket Liga EBL Krzysztof Szubarga kontra Glenn Cosey, Przemysław Żołnierewicz kontra Karol Gruszecki - w meczu Asseco Gdynia z Polskim Cukrem Toruń zobaczymy świetne pojedynki. Transmisja w Polsacie Sport w niedzielę, 8 kwietnia br. od godz. 12:30.

Energa Basket Liga EBL

Wcześniejsze spotkanie między tymi drużynami zostało rozegrane w październiku. W pierwszej połowie Asseco grało świetnie w ataku i dyktowało warunki na parkiecie. Wszystko zmieniło się w trzeciej kwarcie - Polski Cukier włączył piąty bieg i przejął inicjatywę. Mimo że ostatnia część spotkania była dość zacięta, to torunianie zwyciężyli 87:79. Glenn Cosey i Karol Gruszecki rzucili po 16 punktów, a Krzysztof Szubarga odpowiedział 24.

Jakiego meczu można spodziewać się teraz? Podobnego - znowu wyrównanego. Polski Cukier jest w czołówce tabeli Energa Basket Ligi, co potwierdza, że jest bardzo silną drużyną i ponownie chce bić się o najwyższe cele. Zespół z Gdyni z kolei ciągle walczy o awans do fazy play-off, dlatego każde zwycięstwo jest dla tej ekipy niezwykle ważne. Motywacji do wygranej z pewnością nie brakuje.

8 kwietnia (niedziela)
12:30 27. kolejka Energa Basket Ligi: Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń; Polsat Sport