reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV liderem marca w grupie komercyjnej

dodano: 2018-04-07 07:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TTV Jak poinformował nadawca, „Królowe życia”, „Gogglebox. Przed telewizorem”, „Dżentelmeni i wieśniacy” (sezon 2.), „Express”, „Uwaga! Po Uwadze” (emisja także w ITVN Extra/TVN International Extra), „Nauka jazdy” (również w ITVN Extra/TVN International Extra), „Damy i wieśniaczki.PL”, „Druga twarz” oraz „Kossakowski. Wtajemniczenie” to przeboje marca br. telewizji TTV. A jak prezentują się te wyniki oglądalności?

TTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak poinformował nadawca, telewizja TTV w marcu br. awansowała na pierwsze miejsce w grupie komercyjnej (16-49) wśród kanałów tematycznych. Udział stacji w porównaniu do marca 2017 roku wzrósł o 31,19 proc. i wyniósł 2,65 proc.

- To kolejny miesiąc dynamicznie rosnącej popularności TTV umacniający zdecydowanie zwyżkowy trend stacji. Od początku roku miesięczny wynik stacji utrzymuje się powyżej 2,5 proc. TTV utrzymuje ugruntowaną pozycję w czołówce najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w Polsce. Marcowe wyniki stacji w grupie  4+ zwiększyły się o 19,30 proc. osiągając 2,04 proc. - czytamy w komunikacie nadawcy.

Na antenie TTV najchętniej oglądane były między innymi „Królowe życia”. Widownia tego programu sięgnęła prawie 750 000 widzów. Drugi program na podium to „Gogglebox. Przed telewizorem” z ponad 600 000 widzów (więcej tutaj). Kolejnym hitem był 2. sezon „Dżentelmenów i wieśniaków”, który oglądało ponad pół miliona osób (więcej tutaj). W pierwszej dziesiątce znalazły się również „Express” (więcej tutaj), „Uwaga! Po Uwadze” (program ten mogą także oglądać widzowie ITVN Extra/TVN International Extra - więcej tutaj i tutaj), „Nauka jazdy” (program ten mogą również oglądać widzowie ITVN Extra/TVN International Extra - więcej tutaj), „Damy i wieśniaczki.PL” (więcej tutaj), „Druga twarz” (więcej tutaj) oraz „Kossakowski. Wtajemniczenie” (więcej tutaj i tutaj) (dane za TVN).
 
Dagmara w programie „Królowe życia”, foto: TVN
Dagmara w programie „Królowe życia”, foto: TVN

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Osłona LNB Umbrella Heavy Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

59 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Zabezpieczenie przepięciowe Axing

Proste i skuteczne zabezpieczenie sprzętu TV/SAT przed piorunami i zewnętrznymi...

30 zł Więcej...
reklama