reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP VOD: Treści premium za darmo dla osób ustawowo zwolnionych z płacenia abonamentu

dodano: 2018-04-11 17:10 | aktualizacja: 2018-04-11 17:54
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP VOD Od 1 kwietnia br. wszyscy znajdujący się w wykazie osób uprawnionych do zwolnienia z opłaty abonamentowej rtv mają darmowy dostęp do wielu płatnych treści TVP VOD, poinformował nadawca.

TVP VOD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Osoby ustawowo zwolnione z płacenia abonamentu i posiadające numer identyfikacyjny abonenta mają teraz szeroki dostęp do oferty TVP VOD za darmo. Przedpremierowe odcinki najpopularniejszych polskich seriali takich jak „Ojciec Mateusz” „Komisarz Alex”, „Wojenne dziewczyny”, „Rodzinka.pl”, „O mnie się nie martw”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Na sygnale” i „Na dobre i na złe” są dostępne dla tych użytkowników jeszcze przed ich emisją antenową. Dodatkowo można śledzić dalsze losy bohaterów „Korony królów” i „Pensjonatu nad Rozlewiskiem”.

W katalogu TVP VOD znajdują się również liczne produkcje filmowe, m.in.: „Chce się żyć”, „Demony” czy „Córki Dancingu”, których oglądanie nie wymaga dodatkowych opłat.

Bezpłatny dostęp do ulubionych treści mogą uzyskać osoby zwolnione z opłat abonamentowych, które aktywują konto TVP (na stronach: tvp.pl lub vod.tvp.pl) posiadanym numerem identyfikacyjnym abonenta.

Warto dodać, że dotychczas bezpłatny dostęp do treści premium TVP mogły uzyskać tylko osoby płacące abonament rtv. Teraz dołączyły do nich osoby ustawowo zwolnione z płacenia abonamentu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

Konwerter Octo Opticum Robust

Konwerter typu Universal marki Opticum o wsp. szumów ... 0,1dB...

119 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...
reklama