reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia wybiera rozwiązanie sieciowe od ADB

dodano: 2018-04-16 16:04
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ADB

ADB VV 5822 router Netia wybrała rozwiązanie firmy ADB jako platformę do dostarczania szerokopasmowych, interaktywnych usług multimedialnych dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Router serii VV 5822, wyposażony w oprogramowanie Epicentro, to kompletne rozwiązanie, które pozwoli operatorowi na oferowanie szybkich usług dostępowych i całej gamy bazujących na nich usług multimedialnych.

ADB VV 5822 router


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Netia wybrała urządzenie serii VV 5822, wyposażone w 4 porty Gigabit Ethernet oraz wydajną sieć bezprzewodową Wi-Fi w standardzie 802.11ac/n. Dodatkowo router obsługuje zaawansowane usługi telefoniczne, działające w oparciu o komunikację IP. To nowoczesne urządzenie sieciowe wzbogacone o zaawansowane oprogramowanie firmy ADB - Epicentro, pozwoli operatorowi na lepsze wykorzystanie pełnej przepustowości sieci i dodatkowo zaoferowanie klientom usług telewizyjnych na bazie sieci IP (streaming TV).
 

Decyzja Netii o wyborze rozwiązania od ADB utwierdza w przekonaniu, że nasze produkty są solidne i optymalne cenowo, a co najważniejsze spełniają oczekiwania dzisiejszych użytkowników, którzy potrzebują wydajnych urządzeń sieciowych. Jesteśmy bardzo dumni ze współpracy z Netią. Dzięki temu partnerstwu możemy również na polskim rynku wyjść z ofertą poza dobrze znane produkty związane z wideo i wspólnie dostarczać usługi sieciowe najwyższej klasy, zarówno do indywidualnych użytkowników jak i małych i średnich przedsiębiorstw

– powiedział Jacek Galik, wiceprezes ds. sprzedaży w ADB.

Netia oferuje jeden z najszybszych na rynku dostępów do internetu o prędkości pobierania danych do 900 Mb/s. Aby nasi klienci mogli w pełni korzystać z takich parametrów, potrzebują nowoczesnych urządzeń dostępowych. Routery ADB, które oferujemy abonentom, zapewniają niezawodne działanie naszych innowacyjnych usług internetowych i telewizyjnych, zarówno przewodowo jak i bezprzewodowo, w pełni wykorzystując zalety naszej sieci światłowodowej FTTB/ETTH

– dodaje Bartłomiej Zaremba, dyrektor departamentu rozwoju i zarządzania siecią w Netii.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

110 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Miernik Deviser S30 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem PWR,...

650 zł Więcej...
reklama