reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

VH1 UK zmienia się w kanał rozrywkowy

dodano: 2018-04-19 08:54
autor: RO | źródło: a516digital.com

VH1 VH-1 Brytyjski kanał muzyczny VH1 UK zrywa z obecną tematyką na rzecz rozrywki. Według najnowszej ramówki, obecna w godzinach 6:00 - 3:00 oferta muzyczna zostanie zastąpiona programami reality show, które wcześniej emitowały siostrzane stacje telewizyjne MTV i 5Spike. VH1 UK ma pokazywać m.in. „Lip Sync Battle” i „My Super Sweet 16”.

VH1 VH-1


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wraz z nadchodzącymi zmianami kanał będący własnością sieci Viacom przeniesie się do sekcji Entertainment w Sky od dnia 1 maja 2018 roku w ramach szerszego przetasowania kanałów na platformie satelitarnej.

Po zmianie VH1 (Video Hits 1) naśladuje macierzystą stację w Stanach Zjednoczonych, która zerwała z teledyskami na korzyść programów reality jakiś czas temu. W ten sposób staje się najnowszym kanałem, którego nazwa lub skrót nie pasuje do aktualnych treści.

VH1 chce powtórzyć sukces MTV UK, który stał się ogólnym kanałem rozrywkowym w 2011 roku, po stopniowym wycofaniu z ramówki teledysków na korzyść programów typu reality show. Co więcej na ogólną rozrywkę w maju br. planuje przejść 4Music ze stajni The Box Plus Network.

VH1 UK jest dystrybuowany w sekcji muzycznej Sky na pozycji 357. w EPG. Od 1 maja ma zająć pozycję 174. obok kanału BET.

Ostateczna i potwierdzona lista nowej numeracji w Sky od 1 maja 2018 roku zostanie ujawniona abonentom w najbliższych dniach. Ruszy też specjalny kanał pop-up dla widzów w ramach szerszej kampanii mającej na celu podniesienie świadomości o idących zmianach.

Źródło: a516digital.com
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-100 HEVC COMBO DVB-S2/T2/C

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-100 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych...

1 890 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

40 zł Więcej...

Konwerter Quatro GM-204

Nowy konwerter Quatro firmy Golden Media GM-204 ze współczynnikiem szumów...

49 zł Więcej...
reklama