reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2018-04-22 - 2018-04-23 - 2018-04-24

Sport w polskiej TV 22.04.2018

dodano: 2018-04-20 13:38 | aktualizacja: 2018-04-21 18:09
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ekstraklasy: Wisła Kraków – Legia Warszawa. Transmisja live z ATP World Tour Monte Carlo tylko w Polsacie Sport News.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

14:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – West Ham United
komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki

18:00 Piłka nożna: Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Legia Warszawa
Komentarz: Przemysław Pełka, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

15:30 Piłka nożna: Ekstraklasa:
Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Swansea City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport 2

17:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
THW Kiel – RK Vardar
Komentarz: Krzysztof Bandych, Tomasz Rosiński

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
HBC Nantes – Skjern Håndbold
Komentarz: Piotr Bugajny, Iwona Niedźwiedź

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
San Antonio Spurs – Golden State Warriors
 
CANAL+ Now

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Swansea City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Cagliari Calcio – Bologna FC
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

16:00 Piłka nożna: FA Cup:
Chelsea FC – Southampton FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln – FC Schalke 04
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Juventus FC – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

12:00 Piłka nożna: La Liga:
Girona FC – RCD Espanyol
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

15:00 Piłka nożna: Serie A:
SS Lazio – UC Sampdoria
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

18:30 Piłka nożna: La Liga:
UD Las Palmas – Deportivo Alavés
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: La Liga:
Atlético Madryt – Real Betis
Komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf – FC Ingolstadt 04
Komentarz: Patryk Mirosławski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
FC Augsburg – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1:
Girondins Bordeaux – Paris Saint-Germain
Komentarz: Julian Kowalski, Mateusz Majak
 
Eleven Sports 4

12:00 Piłka nożna: La Liga:
Girona FC – RCD Espanyol
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

15:00 Piłka nożna: Serie A:
AC ChievoVerona – Inter Mediolan
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Dumanowski

18:30 Piłka nożna: La Liga:
UD Las Palmas – Deportivo Alavés
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2

20:00 Snooker: Mistrzostwa Świata:
Dzień 2

00:15 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Portland Timbers – New York City FC
 
Eurosport 2

07:00 Wyścigi motocyklowe: Le Mans:
Wyścig

10:00 Lekkoatletyka: Maraton, Londyn:
Zawody

13:30 Wyścigi motocyklowe: Le Mans:
Wyścig

15:15 Kolarstwo szosowe: Tour of Croatia:
Etap 6

16:45 Wyścigi samochodowe: Blancpain GT Series, Monza:
Wyścig

22:00 Piłka nożna: Major League Soccer: 
Seattle Sounders FC – Minnesota United
 
nSport+

12:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga:
MKS Zagłębie Lubin – Energa MKS Kalisz
Komentarz: Piotr Karpiński, Michał Matysik

16:00 Żużel: PGE Ekstraliga:
Falubaz Zielona Góra – Forbet Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Sergiusz Ryczel, Krzysztof Cegielski

18:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Betard Sparta Wrocław – Cash Broker Stal Gorzów Wielkopolski
Komentarz: Tomasz Dryła
 
Polsat Sport

14:45 Żużel: Nice 1. Liga Żużlowa:
ROW Rybnik – Orzeł Łódź

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Polski Cukier Toruń – Stelmet Enea BC Zielona Góra

20:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel
 
Polsat Sport Extra

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn

18:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Ameryk:
Wyścig

19:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Ameryk:
Wyścig

21:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Ameryk:
Wyścig
 
Polsat Sport News

14:30 Tenis: ATP World Tour, Monte Carlo:
Finał

18:00 Piłka nożna: KNVB Beker: 
AZ Alkmaar – Feyenoord
 
Sportklub

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
HSG Wetzlar – MT Melsungen

18:00 Futsal: Futsal Ekstraklasa:
AZS UŚ Katowice – Pogoń '04 Szczecin
 
TVP Sport

16:00 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Dywizji 1A:
Węgry – Kazachstan

18:15 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet:
Metraco Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin

19:30 Hokej na lodzie: Mistrzostwa Świata Dywizji 1A:
Polska – Włochy
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-100 HEVC COMBO DVB-S2/T2/C

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-100 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych...

1890 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

160 zł Więcej...
reklama