reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ angażuje się w plan antypiracki

dodano: 2018-04-23 16:31
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TS/Canal+

czaszka piractwo Francuska Grupa Canal+ z zadowoleniem przyjęła zapowiedź ministra kultury Françoise Nyssen o wdrożeniu planu antypirackiego. Z tej okazji wydała nawet specjalne oświadczenie.

czaszka piractwo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Grupa Canal+, największy inwestor w kino francuskie i europejskie, przeznaczający na ten cel 500 mln euro rocznie, jest liderem w walce z plagą piractwa. Był to zawsze główny priorytet i został bardzo mocno potwierdzony, w szczególności przez współpracę z organizacją ALPA, wzywając władze do jak najszybszego podjęcia działań, konkretnych i ambitnych, wobec piractwa - czytamy w komunikacie Grupy Canal+.

- Poprzez walkę z nielegalnym przesyłaniem strumieniowym i pobieraniem, priorytetowo traktując walkę z pirackimi stronami i ich lokalizacjami lustrzanymi w dynamiczny sposób, tworząc warunki do szybkiego i trwałego blokowania witryn, plan pokazuje zachęcającą ambicję i pragmatyczną adaptację pewnych dobrych praktyk, które okazały się skuteczne za granicą - kontynuuje Grupa Canal+.

Na koniec Grupa Canal+ podkreśliła, że „jest do dyspozycji rządu, aby skonkretyzować i wzmocnić te ambicje, a ogólniej - każdą inicjatywę mającą na celu ochronę wartości i inwestycji na rzecz twórczości”.

Szczegółowe założenia planu antypirackiego proponowanego przez francuski rząd mają być ogłoszone już wkrótce.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Corab COR-900 grafit

Najnowszy model polskiej anteny stalowej 90cm z zawieszeniem sztywnym w...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1 390 zł Więcej...

Stojak alu balkonowy AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak balkonowy 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...
reklama