reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zestaw Internetu Domowego 300 nagrodzony Złotym Medalem

dodano: 2018-04-24 17:17
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat News

Złoty Medal 2018 Cyfrowy Polsat Zestaw Internetu Domowego 300 grupy Cyfrowy Polsat otrzymał Złoty Medal Poznań Media Expo. To pierwszy na polskim rynku domowy zestaw łączności z internetem wykorzystujący technologię LTE Advanced, która umożliwia transfer do 300 Mb/s. Jest tak skonstruowany, że eliminuje tłumienia przez ściany, a siła sygnału jest większa niż dotąd.

Dariusz Działkowski Cyfrowy Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zestaw jest najnowszą generacją oferowaną przez Cyfrowy Polsat. Zapewnia dostęp do szybkiego internetu LTE także w lokalizacjach, w których nie sprawdzają się inne rozwiązania.
 

Zestaw został tak skonstruowany tak, że można wykorzystać dotychczasowe łącza anteny naziemnej, lub satelitarnej, więc nie trzeba wiercić i ciągnąć kabli

- mówił Dariusz Działkowski, członek zarządu ds. technicznych Cyfrowego Polsatu, który odebrał nagrodę.

Działkowski, opisując urządzenie, zwrócił uwagę, że składa się ono z dwóch części: zewnętrznej, która zapewnia duży zasięg i eliminuje tłumienie sygnału przez grube, betonowe ściany i wewnętrznej - routera WiFi IDU-300.

Zestaw Internetu Domowego 300 obsługuje technologię LTE-Advanced i pozwala na pobieranie danych z szybkością nawet do 300 Mb/s. Jest to pierwszy na polskim rynku sprzęt, który obsługuje prędkość do 300 Mb/s oraz pozwala nawet trzykrotnie zwiększyć obszar zasięgu oraz siłę sygnału poprzez eliminację tłumienia przez ściany i inne elementy konstrukcyjne budynku.
 
Zestaw Internetu Domowego 300

Poznań Media Expo, czyli forum technologii cyfrowych w ramach targów Securex, odbywa się pod patronatem Polskiej Izby Radiodyfuzji Cyfrowej (PIRC).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Zidoo X10

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

1 090 zł Więcej...

Obrotnica DiSEqC SG2100

Obrotnica sterowana sygnałem DiSEqC1.2 wprost z tunera cyfrowego tylko przez...

320 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Heavy Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

59 zł Więcej...
reklama