reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cama Sport HD wystartuje na Mundial 2018

dodano: 2018-05-04 09:21 | aktualizacja: 2018-05-04 09:41
autor: RO | źródło: satfarsnews

IR Cama zmiana tp Hot Bird 360 Prywatny nadawca Cama Group zamierza uruchomić sportowy kanał telewizyjny na nadchodzące Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018. Stacja o nazwie Cama Sport HD ma wystartować już wkrótce. Otwarcie turnieju nastąpi 14 czerwca br. na stadionie Łużniki w Moskwie. W pierwszej grze reprezentacja Rosji zmierzy się z Arabią Saudyjską.

Cama Sport HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzisiaj spółka Cama Group jest nadawcą rozrywkowego kanału IR Cama 1. W ofercie tej stacji znajdziemy filmy, muzykę, relacje z koncertów i transmisje sportowe. Spółka bardzo lekko podchodzi do kwestii praw autorskich, co jest "normą" wśród większości prywatnych nadawców, nadających w języku perskim. Wcześniej Cama Group oferowała jeszcze stacje IR Cama 2 i IR Cama 3, z których się wycofała.

Najprawdopodobniej Cama Sport HD wystartuje w przekazie nieszyfrowanym (FTA) z satelity Eutelsat 7B (7°E). Mniejsze jest prawdopodobieństwo uruchomienia kanału sportowego z pozycji 13°E, ale taka możliwość też nie jest wykluczona (najwyżej przekaz stacji będzie w SD). Kanał IR Cama 1 jest dostępny z obu pozycji orbitalnych w jakości SD. Na ostateczne rozstrzygnięcia w kwestii dystrybucji Cama Sport HD trzeba poczekać najpóźniej do 14 czerwca br.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter HDMI LKV388N do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie na odległość sygnału...

670 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...
reklama